12 rezultate pentru eticheta

viitorul iasi

Gică Hagi a ieșit la atac! ”A început războiul. Nu avem voie să respirăm că luăm galbene. Fiți imparțiali!”

gica hagi22

Video Viitorul - Iași 2-1 | Rivaldinho, one-man show! Ce le-a transmis Gică Hagi la pauză

FOTBAL:FC VIITORUL-GAZ METAN MEDIAS, LIGA 1 CASA PARIURILOR (16.09.2019)

Video Mihai Teja, după eșecul dramatic cu Viitorul: ”De-abia aștepta să luăm și noi un roșu, să le dea un penalty”

teja

Hagi s-a speriat după faultul sălbatic asupra fiului său. "Regele" explică cele 4 victorii din 4 meciuri cu ieșenii

viitorul

Video Viitorul - CSM Poli Iași 1-0. Hagi a marcat golul de trei puncte. Oaspeții au jucat în 10 din minutul 9

FOTBAL:FC VIITORUL-CSM POLITEHNICA IASI, PLAY OFF LIGA 1 BETANO (11.05.2018)

Video CSM Poli Iași - Viitorul 0-2. A doua victorie consecutivă pentru campioană!

FOTBAL:CSM IASI-FC VIITORUL, PLAY OFF, LIGA 1 BETANO (6.04.2018)

Hagi, supărat rău pe arbitraj: "Știa bine, dar nu avea ce să facă. Numele meu deranjează"

hagi-2

Video Viitorul - CSM Poli Iași 5-2. Cel mai bun meci al campioanei în acest sezon. Ţucudean a marcat de patru ori

Video Hagi, după a 10-a victorie a sezonului: "Au trecut 6 luni. Încep să se vadă anumite lucruri"

gica hagi

Video Hagi, criză de nervi la bara lui Gabi Iancu. Trebuia acordat golul pentru Viitorul?

captura iancu min77

Video Viitorul - CSM Poli Iași 1-0. Echipa lui Hagi amenință liderul: a ajuns la un punct în spatele Stelei