12 rezultate pentru eticheta

viitorul voluntari

”Rivaldinho ne-a dat acel lucru de care aveam nevoie!”. Ce spune Gică Hagi despre meciul cu FCSB

gica hagi

Video "Te sperie puțin când vezi asta". Ianis Hagi a avut emoții cu Voluntari. Ce a spus de decizia executării penalty-ului

FOTBAL:FC VIITORUL-FC VOLUNTARI, LIGA 1 BETANO (6.08.2018)

Opriţa nu-şi face probleme după eşecul de la Ovidiu: "Şi echipele mari suferă contra Viitorului"

Daniel Opriţa

Video Viitorul - FC Voluntari 2-0. Primul succes al echipei lui Hagi în noul sezon din Liga 1

Video Hagi l-a pedepsit pe Ianis. Decizia luată de ”Rege” în a doua repriză a meciului cu Voluntari

ianis hagi

Negoiţă cere 5 milioane de euro pe Dinamo! Suma imensă dorită de Hagi pentru pachetul minoritar al Viitorului

hagi viitorul-1

Video Claudiu Niculescu: "Doar rezultatul mă bucură. Viitorul se va lupta la podium"

claudiu niculescu voluntari

Video Viitorul - Voluntari 0-0. Campioana e în vrie. Al patrulea meci fără victorie în Liga 1

Video Exclusiv Bucurie fără margini pentru Voluntari: "A venit Cupa!" și glumele jucătorilor la microfonul Digi Sport

voluntari vestiar

Video Viitorul - Voluntari 2-1. Penalty controversat şi gol decisiv în prelungiri. Doi eliminaţi la ilfoveni