villarreal barcelona

Xavi a spus lucrurilor pe nume, după ”thrillerul” cu Villarreal din La Liga

Video Accidentare de coșmar în Villarreal – Barcelona! Francis Coquelin, transportat de urgență la spital

coquelin

Video Villarreal - Barcelona 0-1. Victorie importantă pentru catalani, după un gol semnat de Pedri

Villarreal CF V FC Barcelona - La Liga Santander, Castellon, Spain - 12 Feb 2023

Video Xavi s-a luat la ceartă cu tot staff-ul lui Villarreal! Poliția, nevoită să intervină. De la ce a plecat totul

xavi incident barcelona

Video Villarreal - Barcelona 1-3. Echipa lui Xavi a avut emoții pe final de meci

profimedia-0645188161

Video Villarreal - Barcelona 1-2. Catalanii rămân în lupta pentru titlul din La Liga

profimedia-0607820384

Ansu Fati, o nouă performanță, la 17 ani! Și-a asigurat locul în istoria Barcelonei, după golul marcat cu Villarreal

Ansu Fati, fotbalistul Barcelonei / Foto: Getty Images

Video Villarreal - Barcelona 1-4. Spectacol total, cu goluri de vis. Messi, Suarez, Griezmann și Fati, magnifici

Villarreal CF v FC Barcelona - La Liga

Noaptea care îi poate pecetlui soarta lui Umtiti la Barcelona. Anunțul făcut de Marca

Samuel Umtiti, fundaşul lui FC Barcelona

Video Villarreal - Barcelona 4-4. Meci nebun! Messi și Suarez au marcat două super-goluri în prelungiri

lionel messi

Video VIDEO Villarreal - Barcelona 0-2. Show cu Suarez și Messi! Gazdele au terminat meciul în 10 oameni

Messi Villarreal

Video Pique şi-a ieşit din minţi, după meciul de aseară. Gest incredibil: cum a urlat spre tribună şi cine era vizat

pique

Video Gol magnific înscris de Messi! A 30-a reușită a carierei direct din lovitură liberă

lionel messi gol villarreal - barcelona 1-1

Video Villarreal - Barcelona 2-2. Gazdele au revenit în 6 minute. La 0-1, Pique trebuia eliminat!

poza barcelona

Cu simpatie despre Villarreal și Marcelino

marcelino

VIDEO Neymar a marcat o ”dublă” și a ajuns la 26 de goluri în acest sezon la Barca