185 rezultate pentru eticheta

wimbledon 2018

Wimbledon 2018 | Incredibil: Wozniacki, OUT de la Wimbledon! Halep e sigură că rămâne numărul unu mondial

caro

Roger Federer s-a calificat în turul 3 la Wimbledon şi a egalat un record deţinut de Jimmy Connors

Day Three: The Championships - Wimbledon 2018

Wimbledon 2018 | Şi-a câştigat respectul unei mari campioane! Ce a spus Venus după ce a bătut-o pe Dulgheru

venus

Wimbledon 2018 | Buzărnescu, de neoprit: "Nu mă aşteptam să ajung aici"

buza

"După aproape orice criteriu, 2018 a fost anul lui Halep". Americanii analizează şansele Simonei la Wimbledon

Halep victorie

Wimbledon 2018 | După un prim set impresionant, Dulgheru a fost învinsă de Venus Williams

venus dulgheru

Wimbledon 2018 | "Cea mai tare poveste de tenis din 2018!" Cuvinte superbe la adresa Mihaelei Buzărnescu

buza22

Wimbledon 2018 | Sorana Cîrstea, eliminată în turul 2 la All England Club

sorana

Wimbledon 2018 | Victorie mare pentru Buzărnescu! S-a calificat în turul 3! Urmează o adversară de clasă

Buzarnescu

Wimbledon 2018 | Halep: ”La Paris, Darren a simțit că e cea mai frumoasă zi din viața lui”

Halep Cahill

Wimbledon 2018 | "Cine?" Reacția amuzantă a Simonei Halep când și-a aflat adversara din turul 2

halep

Momente penibile pentru Bouchard, în timpul meciului de la Wimbledon. Dezvăluirea făcută de Genie

Eugenie Bouchard

Wimbledon 2018 | "Am plâns toată noaptea!" Cum poate Gabriela Ruse să calce pe urmele Simonei Halep

ruse

Wimbledon 2018 | "Surorile scunde sunt împreună". Legenda cu care s-a întâlnit Halep la Wimbledon

billie jean king

Wimbledon 2018 | "Ziua eliminărilor şoc". Halep a scăpat şi de Sharapova! Liber spre semifinale

sharapova

Wimbledon 2018 | Halep, întrebată de marile surprize de pe sfertul ei de tablou. Răspuns de mare campioană

halep adversare

Wimbledon 2018 | Ana Bogdan, Monica Niculescu şi Marius Copil au fost eliminaţi în turul 1

Day Two: The Championships - Wimbledon 2018

Wimbledon 2018 | Halep - Nara 6-2, 6-4. Simona, în turul 2 la All England Club. Și-a aflat deja următoarea adversară

Wimbledon 2018 | Prima reacţie a Simonei după victoria din primul tur la Wimbledon din postura de câştigătoare a RG

halep1

Wimbledon 2018 | Favoritele de pe partea de tablou a Serenei cad pe capete. Culoar excelent pentru sferturi

Serena Williams

Halep a scăpat de cea mai grea adversară de pe sfertul ei! Cea mai mare surpriză de la Wimbledon 2018

kvitova

Record istoric pentru România! Buzărnescu şi Halep ne aduc la nivelul Statelor Unite şi Germaniei

halep buza

Wimbledon 2018 | ”Parcă a fost o pisică cu 9 vieți”. Ruse, lăudată de Navratilova, după meciul cu Radwanska

ruse

Wimbledon 2018 | Feliciano Lopez a doborât recordul de participări consecutive la turneele de Grand Slam

Fever-Tree Championships - Day Five

Video Exclusiv Halep, asemănată de Seles cu Arantxa Sanchez! Cum ar arăta un meci Seles - Halep

Seles Vicario

Video Gabriela Ruse a oferit faza zilei la Wimbledon: şi-a pus prosopul în cap şi a dat peste un copil de mingi

ruse

Mesajul lui Darren Cahil pentru Simona Halep, înaintea debutului la Wimbledon

Wimbledon Championships Qualifying - Day 4

Wimbledon 2018 | Gabriela Ruse, în lacrimi după ce a fost aproape de victoria carierei

ruse

Wimbledon 2018 | Buzărnescu, prima victorie pe tabloul principal! Svitolina e OUT de la All England Club

buza22

Ruse - Radwanska 3-6, 6-4, 5-7. Buzărnescu - Sabalenka 6-7, 6-1, 6-4. Trei românce sunt în turul doi la Wimbledon

ruse

Wimbledon 2018 | Gabriela Ruse, aproape de o victorie uriașă. A ratat 6 mingi de meci contra Radwanskăi

Gabriela Ruse Wimbledon

Dimitrov, devastat după eliminarea de la Wimbledon: "Nici în cele mai negre coşmaruri nu credeam asta". Rezultatele zilei

dimitrov

Wimbledon 2018 | Serena Williams, prima apariție la All England Club după 724 de zile. Victorie în două seturi

Foto Cum s-a îmbrăcat Serena Williams la Wimbledon, după ce la Roland Garros apăruse în costum de "cat woman"

cat woman

Wimbledon 2018 | Meci de gală pentru Dulgheru, în turul 2! Se va duela cu Venus Williams

collage dulgheru

Veste excelentă pentru Simona Halep. De ce înfrângerea lui Sloane Stephens e atât de importantă

halep1

Wimbledon 2018 | Prima mare surpriză: a fost eliminată Sloane Stephens! De ce este bine pentru Halep

sloane stephens wimbledon

Wimbledon 2018 | Sorana Cîrstea, în turul 2, după o victorie mare împotriva semifinalistei de anul trecut

sorana cirstea

Simona Halep, deasupra tuturor la Wimbledon 2018! Capitolul la care nu are rival în ultimii doi ani

simona halep wimbledon 2018

Sharapova a reacționat imediat după calificarea Rusiei în sferturile Cupei Mondiale

sharapova rusia

Foto Darren Cahill s-a amuzat pe seama organizatorilor de la Wimbledon! Imaginea zilei

cahill

Wimbledon 2018 | Halep le-a dezvăluit englezilor ce s-a întâmplat pe Arena Naţională

halep firea

Wimbledon 2018 | "Toată lumea spunea că sunt slabă mental!". Mesajul lui Halep pentru contestatari, după victoria de la RG

Halep WTA

Buzărnescu a dat lovitura înainte de Wimbledon 2018! A semnat cu o companie de echipament sportiv

Mihaela Buzărnescu Wimbledon 2018

Video Exclusiv Buzărnescu a jucat 85 de meciuri în 6 luni, dar surprinde: "Mi-am păstrat puterile pentru Wimbledon"

Buzarnescu Wimbledon 2018

Superb! Serena Williams, declarație genială despre Roger Federer. A stârnit zâmbete cu această comparație

roger federer serena williams

Video Exclusiv Wimbledon 2018 | Buzărnescu, lăudată de Sabalenka înaintea duelului direct din primul tur

buzarnescu wimbedon 2018

Wimbledon 2018 | Nu îi dă nicio şansă! Un mare campion e sigur că Halep nu va câştiga Wimbledonul

serena halep wimbledon

Wimbledon 2018 | "Voi lua o vacanţă mare!". Simona Halep acuză oboseala după prima parte a sezonului

Simona Halep, la Roland Garros

Wimbledon 2018| Simona Halep şi-a anunţat noul obiectiv, după câştigarea primului Grand Slam