210 rezultate pentru eticheta

wimbledon 2019

Foto Wimbledon 2019 | Mesajul superb postat de Simona Halep după victoria cu Shuai Zhang: "Te iubesc!"

Simona Halep s-a calificat pentru a doua oară în semifinale la Wimbledon

Wimbledon 2019 | Impresionant: Halep a alergat în primul set cu Zhang mai mult decât Serena în trei seturi. Distanţa acoperită

simo1123

Wimbledon 2019 | Declaraţii incredibile la adresa Simonei Halep. Ce a spus Zhang după înfrângerea cu românca

zhang halep

Wimbledon 2019 | Simona Halep, "one-man-show" la conferinţă. Jurnaliştii străini au râs în hohote: "E prima oară când spun asta"

halep grass

Exclusiv Wimbledon 2019 | Clasă pură. Cum a schimbat Simona Halep soarta meciului cu Zhang: "Îi era teamă de asta, era disperată"

Wimbledon 2019 | Adversara Simonei Halep, cea mai norocoasă semifinalistă. Incredibil cum a trecut de turul doi

svitolina nou

Wimbledon 2019 | Simona Halep şi-a aflat adversara din semifinale: Elina Svitolina, numărul 8 mondial

svitolina fb

Wimbledon 2019 | Performanţa fantastică realizată de Simona Halep. Le-a întrecut pe Petra Kvitova şi Li Na

halep semi

Wimbledon 2019 | Declaraţia care le dă fiori tuturor adversarelor Simonei Halep. Ce scrie BBC despre româncă

halep12

Exclusiv Wimbledon 2019 | CTP: "Simona Halep e propriul ei antrenor". Românca, lăudată după 7-6, 6-1 cu Zhang: "E ieșit din comun"

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Wimbledon, pentru a doua oară. Foto: Getty Images

Wimbledon 2019 | Pe ce loc va urca Simona Halep dacă se califică în finală la All England Club

halep 11

Wimbledon 2019 | Prima reacție a Simonei Halep, după victoria fantastică cu Shuai Zhang

simona halep 2

Revenirea epică a Simonei Halep, din primul set cu Zhang, lăudată și de organizatori

simona halep bucuroasa

Wimbledon 2019 | Simona Halep - Shuai Zhang 7-6, 6-1. Fantastic! O nouă semifinală pentru Simo, la All England Club

simo wimbledon

Foto Halep - Zhang. Momentul DECISIV după care Simona şi-a revenit şi s-a impus la tie-break.

halep 2

Foto Wimbledon 2019 | Simona Halep - Shuai Zhang. Nervi pentru Halep, în debutul partidei

halep joc

Wimbledon 2019 | "Lucrurile sunt diferite acum!" Simona Halep a vorbit despre atuurile pe care le are în fața lui Zhang

halep marca

Wimbledon 2019 | ”Zhang este adversara perfectă pentru ea!” Mats Wilander o vede pe Simona Halep în finală

halep

Englezii au ţinut cu Gauff, dar au fost cuceriţi de gestul Simonei Halep de la final. Britanicii, cuvinte mari despre româncă

halep gauff independent

Wimbledon 2019 | Simona Halep: "Am foame de victorii, vreau cu ardoare să câştig". Ce spune de duelul din sferturi, cu Zhang

Wimbledon 2019 | Ne îndreptăm spre o finală a "titanilor" pe tabloul masculin. Programul sferturilor

ff

Wimbledon 2019 | "Poate fi anul Simonei Halep?". Românca i-a cucerit pe toţi şi e a doua favorită la trofeu

halep bun

Wimbledon 2019 | Simona Halep - Shuai Zhang se joacă marţi. Programul sferturilor de finală

collage halep

Wimbledon 2019 | Adversara Simonei Halep a făcut toată sala să râdă, la conferinţă. Ce a spus de duelul Halep - Gauff

zhang

Wimbledon 2019 | Câtă şansă pentru Halep! A scăpat şi de Pliskova, care a pierdut un meci care va rămâne în istorie. Ce s-a întâmplat

pliskova11

Wimbledon 2019 | Halep, după victoria categorică în faţa noii senzaţii a tenisului mondial: "Sunt foarte fericită"

halep wimbledon

Wimbledon 2019 | Simona Halep, sub lupa specialistului, după ce a luat primul set cu Cori Gauff: "Asta îmi place"

Simona Halep și-a adjudecat primul set cu Cori Gauff. Foto: Getty Images

Wimbledon 2019 | Shuai Zhang este posibila adversară a lui Halep, în sferturi. Amintire uriașă pentru asiatică

shuai zhang

Wimbledon 2019 | ”Face jucătoarele să se panicheze!” Mats Wilander a rămas impresionat de Simona Halep

halep wilander

Wimbledon 2019 | Simona Halep - Cori Gauff. Cum arată terenul pe care vor juca cele două sportive

wimbledon 1

Wimbledon 2019 | Simona Halep a urcat un loc în clasamentul WTA, înaintea meciului cu Cori Gauff

halep

Wimbledon 2019 | Dezvăluirile făcute de primul antrenor al lui Cori Gauff: ”Le-am văzut pe Hingis, pe Capriati”

cori-gauff

Wimbledon 2019 | Impresionant: pe ce loc a urcat Cori Gauff în clasamentul WTA şi cât de sus poate să fie la finalul turneului

cori gauff

Wimbledon 2019 | Tatăl lui Gauff, cuvinte mari la adresa Simonei Halep. Românca, pusă în gardă înainte de duelul direct

gauff deschidere tata

Wimbledon 2019 | Mesajul trimis de Michelle Obama lui Cori Gauff, adversara lui Halep din optimi. SUA, la picioarele lui "Coco"

gauff deschidere1

Wimbledon 2019 | Cori Gauff a dezvăluit cum va juca împotriva Simonei Halep

gauff deschidere

Wimbledon 2019 | Simona Halep îi sperie pe americani! Ce spune un celebru jurnalist de la New York Times despre campioana noastră

halep2

Wimbledon 2019 | Ce anticipează specialiştii la duelul Simona Halep - Cori Gauff

halep bun

Wimbledon 2019 | Incredibil: WTA vine cu o informaţie la care nu se aştepta nimeni, înainte de Halep - Gauff

Wimbledon 2019 | Impresionant ce a spus Serena Williams înainte de meciul Halep-Gauff

serena gauff

Video Ce se întâmplă la Wimbledon când ploaia nu strică programul! Faza zilei de pe terenul de tenis

dush

Wimbledon 2019 | O legendă a tenisului, alături de Cori Gauff! Dezvăluirea făcută de adversara Simonei Halep

cori-gauff

Petra Kvitova, pentru prima oară în ultimii cinci ani în optimile Wimbledon 2019

Kvitova

Wimbledon 2019 | Cori Gauff, cu ochii pe Simona Halep. "Îmi este familiar jocul ei"

collage halep gauff

Wimbledon 2019 | ”M-a felicitat mama lui Beyonce! Am țipat de bucurie!” Cori Gauff are lumea la picioare

cori gauff beyonce si mama ei

Wimbledon 2019 | CTP nu o vede pe Simona Halep câștigătoare! ”Vin aceste tinere, fără milă! Vor crea probleme mari!”

ctp simona halep

Wimbledon 2019 | Azarenka, desfiinţată după eșecul cu Halep: "Pentru 66 de minute oribile, a uitat cum să joace tenis"

halep vika

Wimbledon 2019 | Concluziile Simonei Halep după un meci magic şi ce spune despre duelul cu Cori Gauff, din optimi

halep deschidere

Wimbledon 2019 | Cori Gauff (15 ani), viitoarea adversară a Simonei Halep. A salvat două mingi de meci pentru o revenire ireală