94 rezultate pentru eticheta

wolfsburg

Zidane recunoaşte: "În returul cu Wolfsburg ne jucăm sezonul. Fanii ne vor fi alături"

zidane retur wolfsburg

Video Gest inexplicabil făcut de James Rodriguez, în finalul meciului cu Wolfsburg

james

Sunt şi veşti bune pentru Real, după eşecul cu Wolfsburg. Benzema va juca în retur

benzema

Video Real acuză arbitrajul după eșecul cu Wolfsburg: ”Gol la CR7, penalty la Bale”

garetb

Real Madrid, în fața unei provocări istorice. Doar două echipe au întors un 0-2 pentru a se califica

ucl

Catalanii ironizează ”norocul” Realului la tragerea la sorți: ”Nu i-a picat Charleroi pentru că nu era în urnă”

freixa

Ironii între germani după stabilirea ”sferturilor” UCL: ”Nu știam că s-a introdus sistemul capilor de serie”

bayern wolfs

Video Wolfsburg, calificare fără emoţii în sferturile Ligii, după victorie în dublă manşă cu Gent

schurrle

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Gent-Wolfsburg 2-3. Belgienii au revenit pe tabelă în ultimele 10 minute

wolfsburg-1

Wolfsburg a făcut un "transfer" surprinzător după finalul perioadei de mercato

gamer wolfsburg

Un viitor adversar al României la Euro 2016 este pe lista lui Real Madrid

ricardo rodriguez

VIDEO Lewa n-a prins podiumul la Balonul de Aur, dar a fost recompensat cu patru recorduri Guiness

lewa guiness

VIDEO Cele două echipe din Manchester salvează onoarea PL. Au câştigat după ce au fost conduse

manchester united wolfsburg

Problemele sponsorului nu o afectează pe Wolfsburg: "Nu există impact imediat la club"

wolfsburg

Juventus investește în viitor, dar se luptă cu Wolfsburg pentru un atacant de 18 ani

breel embolo

OFICIAL Wolfsburg a învins concurenţa lui Juventus: Julian Draxler a semnat cu vicecampioana Germaniei!

draxler

OFICIAL Transferul lui Kevin De Bruyne la Man. City s-a realizat! Contract pe 6 ani și sumă colosală pentru VfL

de bruyne a semnat

Wolfsburg dezminte că s-ar fi înțeles cu City pentru transferul lui De Bruyne, dar recunoaște negocierile

bruyne

De Bruyne, cu un picior la Manchester City. Belgianul va câștiga o sumă fabuloasă anual pe Etihad Stadium

de bruyne

Man. City pregăteşte o ofertă pentru Kevin De Bruyne. Suma pusă pe masă de conducerea "cetăţenilor"

de bruyne city

Guardiola a pierdut a treia Supercupă la rând și presa germană îl contestă: ”Înțelege cineva ceva?”

guardi

Wolfsburg a început deja să-și întărească lotul pentru UCL. A luat cel mai bun jucător de la M'gladbach

maxkru

VIDEO Wolfsburg, adversara Borussiei Dortmund în finala Cupei Germaniei

wolfsburg

VIDEO Fruntașe în Germania, codașe în Europa. 7 goluri luate de Bayern și Wolfsburg

poza nemti

VIDEO Wolfsburg - Napoli 1-4. Echipa lui Rafa Benitez este aproape calificată în semifinalele Europa League

hamisk wolfsburg

Opt date despre cele mai bune opt echipe din UEL. Wolfsburg - Napoli, finala din ”sferturi”

uel draw

VIDEO Sporting – Wolfsburg 0-0. Germanii s-au calificat în optimile Europa League

sporting wolfsburg

VIDEO De Bruyne, amendat pentru că a insultat un copil de mingi! Ronaldo a tratat zâmbind o fază similară

ronaldo marca

Schurrle: "În ultima lună mi-am dorit să schimb ceva. Vreau să joc fotbal!"

andre

Bayern, umilită la prima înfrângere în Bundesliga. A luat acelaşi număr de goluri cât încasase în tot turul!

bayern

VIDEO Wolfsburg a pierdut meciul cu Everton după ce a trimis 38 de șuturi și a avut două goluri anulate!

everton wolfsburgf

Tinerii fotbalişti români, antrenament cu Luiz Gustavo. "Îl ştiu pe Maxim, e un jucător foarte talentat"

gustavo

Chelsea continuă mutările pe piața transferurilor: L-a dat pe De Bruyne la Wolfsburg

de bruyne dr

Luiz Gustavo: "După prima discuţie cu Pep, am simţit că am nevoie de o schimbare"