11 rezultate pentru eticheta

wta abu dhabi

Video Ce a spus Sorana Cîrstea, după ce a revenit în meciul cu Caroline Garcia și s-a calificat în turul doi la Abu Dhabi

Video Sorana Cîrstea - Caroline Garcia 6-7, 6-4, 6-4. Revenire spectaculoasă și calificare în turul doi la Abu Dhabi

Monica Niculescu, singura româncă rămasă la Abu Dhabi, s-a calificat în ”sferturile” turneului, în proba de dublu

Video Ruse a pierdut cu Krejcikova la Abu Dhabi. Cristian, eliminată de Giorgi în primul tur de la Linz

colaj cristian ruse

Video ”Cum mi-ai spus?” A fost jignită de mama Jelenei Ostapenko, imediat după ce a câștigat un punct. Cum s-a încheiat ”disputa”

danielle-collins4

Video Sorana Cîrstea - Marta Kostyuk 2-6, 6-1, 2-6, la Abu Dhabi. Continuă criza de formă a româncei

sorana cirstea

Sorana Cîrstea debutează joi la WTA Abu Dhabi, ÎN DIRECT la Digi Sport. Ora meciului cu Karolina Pliskova

2020 Upper Austria Ladies Linz Day 2

sofia kenin australian open

Irina Fetecău a ratat trei mingi de meci şi calificarea pe tabloul principal de la Abu Dhabi, turneu transmis de Digi Sport

irina-fetecau

Tenisul feminin ia startul la Abu Dhabi, în direct și în exclusivitate, la Digi Sport