77 rezultate pentru eticheta

wta dubai

Ce a scris L'Equipe despre modul în care Simona Halep a câştigat cu Lesia Tsurenko

simona halep

Video Simona Halep a scos-o din minţi pe Lesia Tsurenko. Dezamăgire imensă pentru ucraineancă

halep-tsurenko captura meci

Video Halep - Bouchard | Ce scrie site-ul WTA, după victoria Simonei

Simona Halep Dubai

Video Mihaela Buzărnescu rămâne fără victorie în 2019. Eşec şi pentru Ana Bogdan

Mihaela Buzarnescu

Simona Halep visează să fie desemnată "Sportiva anului 2018": "Ţineţi-mi pumnii"

Simona Halep

Video Alexandra Dulgheru revine la Doha după ultima accidentare la genunchi. Obiectivul pe care şi l-a fixat

Alexandra Dulgheru

Oficial: Simona Halep, încă un turneu în februarie. "E gata să-i încânte pe toți"! În 2015 a câștigat trofeul

simona halep participare

Video Svitolina a câștigat turneul de la Dubai după o finală cu Wozniacki

svitolina-1

Video Angelique Kerber, calificare fără set pierdut în semifinale la Dubai

kerber dubai

Video Irina Begu, învinsă în două seturi, în primul tur de la Dubai, de către Anastasija Sevastova

begu sevastova 1

Sara Errani – Barbora Strycova, finala de la Dubai, e sâmbătă, în direct la Digi Sport 3

errani

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Sara Errani, prima finalistă a turneului WTA de la Dubai. Competiția e ÎN DIRECT la Digi Sport

sara erani

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Surpriză! Învingătoarea Simonei Halep s-a oprit în sferturile de finală la Dubai

ivanovic-1

Simona Halep rămâne pozitivă, după eşecul de la Dubai: "Cel mai important e că sunt sănătoasă"

halep dubai reactii

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Favoritele cad pe capete la Dubai. Suarez-Navarro, Muguruza şi Kvitova, eliminate în optimi

muguruza dubai

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Meciuri spectaculoase și surprize în ziua a doua a turneului de la Dubai

vinci

Simona Halep le-ar putea întâlni din nou pe Pliskova şi Kvitova, la turneul de la Dubai

halep pliskova kvitova dubai

Niculescu şi Panova s-au oprit în sferturile probei de dublu la Dubai

captura tenis dublu niculescu

VIDEO Halep a învins-o pe Makarova, 6-3, 1-6, 7-5, și s-a calificat în semifinale la Dubai

simona final

VIDEO Halep despre revanșa cu Makarova: "În Australia nu am jucat cel mai bun tenis"

captura mingi Halep

Șansa revanșei. Halep o va întâlni pe Makarova în sferturile de la Dubai

makarova halep

VIDEO Halep a câștigat fără probleme primul meci la Dubai! Doar două game-uri cedate cu Hantuchova

halep-1

S-a tras la sorți tabloul principal de la WTA Dubai. Cu cine joacă Halep și Niculescu

halep niculescu

Serena Williams s-a retras înaintea turneului de la Dubai. Simona Halep a devenit principală favorită!

serena halep

Halep, desemnată favorită numărul 2 la WTA Dubai. Sharapova nu participă

Halep bucurie

Sorana Cîrstea s-a calificat în turul 2 la Dubai, după 6-4, 6-3 cu Vinci! Rezultatele zilei