12 rezultate pentru eticheta

wta madrid 2019

"Asta e cea mai mare glumă din lume!" Țiriac, replică genială pentru Pique: "Schimb și eu regulile fotbalului"

tiriac

Video Naomi Osaka, eliminată de Belinda Bencic, în sferturi la Madrid. Simona Halep poate redeveni lider mondial

osaka bencic madrid

Simona Halep Madrid | Cât a primit românca pentru calificarea în semifinale

Simona Halep

Simona Halep Madrid | Românca, favorită la câştigarea turneului

Halep

A doua victorie cu un dublu 6-0 din cariera Simonei Halep. Cifrele unei prestații de excepție

simona halep

Ce glumă au ales să posteze cei de la WTA, când au văzut că Simona Halep își distruge adversara

simo madrid

Video Cîrstea - Garcia 4-6, 6-3, 1-6. Sorana este eliminată în 3 seturi din turul 2 al turneului de la Madrid

sori final

Video Exclusiv "Mă bucur că a făcut-o să plângă!" Ilie Năstase, după succesul Simonei cu Johanna Konta

Nastase Konta

Video Simona Halep Madrid | Românca a reuşit punctul meciului cu Johanna Konta, în primul set al duelului de la Madrid

Mutua Madrid Open - Day Four

Video Petra Kvitova s-a calificat în optimile de finală de la Madrid

Petra Kvitova

Video Irina Bara şi Mihaela Buzărnescu s-au calificat în al doilea tur al probei de dublu de la Madrid