26 rezultate pentru eticheta

wta miami 2019

Simona Halep a revenit pe locul 2 în lume. Noul clasament WTA

Halep

Simona Halep se implică în proiectele fundaţiei care îi poartă numele. Imaginea postată după meciul cu Karolina Pliskova

Simona Halep

Video Simona Halep - Ka. Pliskova 5-7, 1-6, în semifinale la Miami. ”Simo” a ratat șansa să redevină lider WTA. Meciul, întrerupt de două ori

Miami Open 2019 - Day 11

Video Simona Halep - Karolina Pliskova. Cel mai frumos raliu al turneului de la Miami, cu 24 de lovituri în 40 de secunde

N-a știut cât e de aproape! Cum a aflat Simona Halep că este la un pas de a redeveni lider mondial

simona halep miami

Video Raluca Olaru a ratat calificarea în semifinale probei de dublu, la Miami. Monica Niculescu, eliminată și ea în sferturi

olaru

Mesajul primit de Bianca Andreescu, la 3 zile după incidentul cu Kerber + reacția sportivei din Canada

Kerber Andreescu

Video Halep/Goerges - Niculescu/Spears 6-1, 5-7, 8-10. Calificare în "sferturi", la Miami, după o revenire fabuloasă!

Halep si Niculescu dublu Miami

Simona Halep Miami | CTP a prefaţat următoarea partidă a româncei, la Miami

Video Momentul în care un jurnalist îi adresează Simonei o întrebare fără nicio legătură cu subiectul și reacția campioanei noastre

CTP, impresionat de noul antrenor al Simonei Halep: "E principalul câştig"

Halep Dobre

Atuul Simonei Halep în meciul cu Venus Williams. "Mă simt mult mai în siguranță"

simona halep1

Simona Halep Miami | Cine este Qiang Wang, adversara româncei din "sferturile" de la Miami

Qiang Wang

"Asta voi face toată noaptea!" Ce a postat Simona Halep, imediat după victoria cu Venus Williams

simona halep

Contul de Twitter al lui Angelique Kerber, luat cu asalt după postarea despre Bianca Andreescu. Sute de fani au ironizat-o

cont twitter kerber

Video Momentul în care Monica Niculescu a fost huiduită de fani. Reacție de mare campioană a sportivei noastre, după meci

monica niculescu

Simona Halep și-a aflat adversara din turul 3, la Miami. Meciul va fi LIVE pe Digi Sport

polona hercog

Mihaela Buzărnescu rămâne cu o singură victorie în 2019. A ratat o minge de set contra lui Alize Cornet

Mihaela Buzarnescu

Video Simona Halep - Taylor Townsend 6-1, 6-3. Calificare în turul trei la Miami, după o prestație entuziasmantă

Victorii pentru Niculescu și Andreescu! Mihaela Buzărnescu a pierdut cu una dintre viitoarele adversare de la FED Cup

buzarnescu niculescu

Video Serviciul incredibil cu care Monica Niculescu a surprins la Miami: "Joacă tenis în Matrix"

Monica Niculescu

Monica Niculescu - Tamara Zidansek 6-1, 6-2. Românca e în turul 2, la Miami. Duel cu Garbine Muguruza

Încă o româncă pe tabloul principal la Miami. Monica Niculescu a zdrobit-o pe Kateryna Kozlova. Turneul e la Digi Sport

Exclusiv Bianca Andreescu l-a impresionat pe primul său antrenor încă de la şase ani şi jumătate: "Era foarte ambiţioasă"

Bianca Andreescu

WTA Miami 2019 | Participare de top la turneul din Florida. Halep şi Buzărnescu sunt şi ele pe tablou

Simona Halep joacă şi în acest an la Miami, în direct la Digi Sport. Participare de cinci stele în Florida