17 rezultate pentru eticheta

young boys cfr cluj

”În 20 de minute să iei trei goluri? Este șocant”. Conducerea CFR-ului nu poate trece peste eșecul cu Young Boys

BSC Young Boys v CFR Cluj - UEFA Champions League: Third Qualifying Round Leg Two

Video Repriză ”de coșmar” pentru CFR Cluj la Berna, cu Young Boys! Campioana a încasat trei goluri, după ce a condus

Cine va arbitra returul dintre Young Boys și CFR Cluj, din turul trei preliminar al Ligii Campionilor

Croatia v Spain - UEFA Euro 2020: Round of 16

”Crezi că românii sunt țigani, nu?” Presa din Franța scrie despre momentele dramatice trăite de CFR Cluj la Berna

benoit-bastien

Exclusiv Lacrimi de tată. Anghel Iordănescu, decepționat după ce fiul său a ratat dramatic calificarea: ”Nu poți lua o așa decizie!”

anghel iordanescu la digi sport special

Video Young Boys - CFR Cluj 2-1 | Ce s-a auzit pe teren în minutul 81, la scorul de 0-0

young-cfr

Video Penalty-ul care a îngropat CFR Cluj, analizat complet diferit de Crăciunescu și Porumboiu. ”Joacă mingea!”/ ”E 11 metri”

balgradean 1

Cine este Benoit Bastien, francezul care a scos-o pe CFR Cluj din Europa, la două zile după scandalul de rasism de la Paris

Video Jucătorii CFR-ului, discuție aprinsă cu arbitrul după penalty-ul acordat în minutul 90+1: "De ce îmi dai roșu?"

colaj balgradean

Edi Iordănescu, la pământ după eliminarea CFR-ului din Europa League: "Nici gazdele n-au înțeles de ce s-a dat penalty"

FOTBAL: CFR CLUJ - CONFERINTA DE PRESA PREZENTARE EDI IORDANESCU

Video Faza care a scos-o pe CFR Cluj din Europa League! De ce a dat arbitrul penalty pentru Young Boys în minutul 90+1

Cristi Balgradean

Mario Camora l-a făcut praf pe arbitrul de la Young Boys - CFR: ”A fost penibil. Nu știu cum arbitrează el în Europa League”

camora

”Trebuia să meargă Elveția, nu România!” Reacție necruțătoare a lui Bălgrădean, după ce CFR Cluj a părăsit scandalos Europa

balgradean

Ilie Dumitrescu, tranșant după Young Boys - CFR Cluj: "Nu poți să dai penalty acolo, nici măcar n-a fost contact!"

ilie

Video Young Boys - CFR Cluj 2-1. Campioana României, eliminată din Europa League. Final tensionat, cu trei eliminări

young-cfr

Elvețienii l-au sunat pe Moldovan pentru a afla detalii despre CFR Cluj: ”Va fi o misiune dificilă pentru compatrioții mei”

moldovan

”Este o finală pentru CFR!” Edi Iordănescu, gata de pasul decisiv spre primăvara europeană: ”Știu unde am venit!”