37 rezultate pentru eticheta

zalau

Video Cupa României, etapa 1 | Dinamo - FCU Craiova 1-1. Voluntari - Farul 2-0, Zalău-Oțelul 1-4. Toate rezultatele zilei

dinamo-fcu

Video Este de două ori campion cu FCSB și a rezistat doar două minute pe teren împotriva Oțelului

nikolic

Gheorghe Tadici și-a aflat pedeapsa, după incidentul violent care a revoltat lumea handbalului

tadici

HANDBAL FEMININ:CS DACIA MIOVENI-HC ZALAU, LIGA FLORILOR (25.09.2021)

HC Zalău a ratat calificarea în semifinalele Cupei EHF, deși a câștigat în tur

HANDBAL FEMININ: HC ZALAU - KASTAMONU BELEDIYESI GSK, CUPA EHF (3.03.2018)

Video Zalău - Slatina 23-19. Echipa lui Tadici e penultima calificată în sferturile Cupei României

zalau tadici

Video Măgura Cisnădie - HC Zalău 25-22. Tadici a primit cartonaș galben, după ce a dat din nou recital

Tadici

HC Zalău s-a calificat în sferturile Cupei EHF, după victoria cu Larvik

Handbal HC Zalau calificare EHF

HC Zalău s-a calificat în grupele Cupei EHF

zalau

Video Tadici a declanşat un nou război: a fost ţinut cu greu de forţele de ordine

Tadici scandal capt

Video Zalău – Dunărea Brăila 28-25. Handbalistele lui Tadici au urcat pe ultima treaptă a podiumului

zalau braila

Video Steaua - VM Zalău 3-0. ”Roș-albaștrii” au ajuns la un punct în spatele liderului

captura volei steaua

Video CSM Bucureşti - ACS Zalău 1-3. Voleibaliştii lui Marian Constantin rămân în fruntea clasamentului

volei zalau

Video HC Zalău – CSM Roman 24-24. Tadici a contestat înscrierea în campionat a adversarului

arbitri handbal

ACS Volei Municipal Zalău, în finala campionatului naţional

zal

Video Arcada Galaţi - VM Zalău 3-1. A doua finalistă se va stabili în meciul decisiv

volei

Probleme mari în finanţarea vicecampionei la volei masculin! Echipa din Zalău are conturile blocate

volei zalau

VIDEO VM Zalău - SCMU Craiova 3-1. Setul patru a avut un final dramatic: 30-28

volei-1

VIDEO CSM Bucureşti - VM Zalău 1-3. Oaspeții au doar o singură înfrângere în 11 etape

captura volei

VIDEO Universitatea Cluj - HC Zalau 29-40. Demonstrație de handbal a fetelor lui Tadici

tadici zalau handbal

Tadici antrenează cel mai tânăr lot din Liga Naţională de handbal feminin

VIDEO Cu gândul la Vestergaard. Tadici: ”Nu mă simt deloc amenințat”

ghe tadici

VIDEO Dinamo - Municipal Zalău 3-0. Setul final s-a decis la punctul 38!

volei craiova

VIDEO HC Zalău țintește a doua finală consecutivă în Cupa EHF, dar trebuie să treacă de Metz

tadici.zalau

VIDEO CSM Ploiești - HC Zalău 20-19. Gogârlă și-a învins fostul "profesor"

simona gogarla gh tadici

VIDEO Sub privirile îngrozite ale jucătoarelor, Tadici a ameninţat arbitrul!

tadici nervos

Oltchim se va reuni la sfârșitul acestei săptămâni

oltchim curea

HC Zalău este în optimile Cupei EHF. Fetele lui Tadici au trecut de Valur Reykjavik, deși scorul a fost egal

Zalau handbal

VIDEO Oltchim, gata de meciurile din Champions League! Vestergaard: "Am făcut un meci perfect la Zalău"

Vestergaard

Autocarul Oltchimului a fost vandalizat la Zalău! "Asta ne mai lipsea acum!"

autocar oltchim hcz

Lada Togliatti-HC Zalău LIVE TEXT pe digisport.ro și în direct la DIGI SPORT 2, de la ora 16:00