Video ”Nu vreau să mai aud, e vorba de respect!” Mangia, iritat înaintea duelului cu FCSB

FOTBAL: CFR CLUJ - CS U CRAIOVA, PLAY-OFF LIGA 1 BETANO (5.05.2

Video ”I-am pasat responsabilitatea lui Gustavo, am greșit!” Zlatinski și-a asumat eșecul cu CFR Cluj

Exclusiv ”Am găsit fotbalistul care să nu mai facă din Steaua o echipă previzibilă!” El e jucătorul dorit de Becali de la Craiova

Video Băluţă, convins că Dinamo a scăpat uşor. Ce îi reproşează arbitrului

baluta craiova dinamo

Video Bancu l-a umplut de sânge pe Costache şi Zlatinski a fost eliminat! Puștiul lui Dinamo a văzut și el ”roșu”

captura scandal

Video Zlatinski a dezvăluit de ce a sărbătorit golul egalizator în fața băncii dinamoviste

zlatinski-1

Video&Foto De ce s-a dus Zlatinski la banca lui Dinamo, imediat după ce a dat golul de 2-2, în prelungiri

zlatinski hanca

Contra: ”Zlatinski ne-a înjurat. M-aș fi bucurat să aibă această răutate și în alte meciuri”

Contra Craioveanu

Video Poziția lui Mulțescu după ce jucătorii schimbați în prima repriză au plecat direct la vestiare

multescu-5

Video Povestea golului doi al Craiovei, marcat de Gustavo: "Am urlat la ei şi au fost copii ascultători"

teren craiova

Video Fază controversată la CSU Craiova - ASA. Un posibil penalty neacordat pentru oaspeţi

pen CSU

VIDEO Probleme mari cu disciplina la CS U Craiova. 5 cartonaşe roşii încasate în ultimele 5 deplasări

craiova

VIDEO Reghe s-a întors cu victorie, dar și cu scandal. S-a certat cu oltenii și aproape a sărit la bătaie