bucurie balasa

Video L-a făcut uitat pe Budescu! Gol superb marcat de Bălașa, din lovitură liberă. Un fundaș e eroul lui Becali

Viitorul nu face față presiunii! Două deplasări europene, 9 goluri primite, zero marcate

hagi viitorul

Exclusiv Prima reacție după eliminarea Viitorului: ”Va trebui să amânăm cel puțin un meci”

hagi suparat

02.08.2017, 22:44

APOEL - Viitorul 4-0. Echipa lui Gică Hagi a demonstrat încă o dată că nu rezistă presiunii meciurilor disputate în deplasare, în cupele europene.

Aceasta a fost a doua partidă oficială disputată în Europa, iar bilanțul este unul umilitor: nouă goluri primite și zero marcate, în 210 minute, ținând cont că la Nicosia s-au disputat și prelungiri.

Precedenta deplasare a avut loc anul trecut, în Europa League, atunci când Viitorul a fost învinsă fără drept de apel de Gent, cu 0-5. În retur, a fost 0-0.

De această dată a fost invers: Hagi și jucătorii lui au sperat la calificarea în play-off-ul UEFA Champions League, după 1-0 pe teren propriu. Totuși, Viitorul va ajunge doar în play-off-ul Europa League, după căderea suferită în actul secund în ultimele 75 de minute.

E oficial. Viitorul şi-a anunţat noul jucător. "Am venit pentru Hagi"

duarte viitorul

Codrin Ștefănescu face dezvăluirea. Cine este „personajul veninos” invocat de Dragnea

Exclusiv Planul lui Becali pentru Ianis Hagi: "Îi garantez eu lui Gică că va juca. O să plece la Barcelona"

ianis hagi-5

Video Viitorul - Skenderbeu 1-1. Ianis Hagi, dribling superb şi două ocazii ratate într-o repriză