Abonează-te la Digi TV și vezi meciurile din UEFA Champions League

3 sezoane: 2021-2024, toate meciurile, în direct la Digi Sport și digisport.ro

Pep le bate obrazul celor de la Juve după thriller-ul de la Munchen: ”E un club prea puternic”

guardiola pep

Video Juve acuză arbitrul, după înfrângerea cu Bayern: "Am văzut eliminări pentru mai puțin de atât"

bayern - juventus 4-2

Luis Enrique vrea să evite o singură echipă în ”sferturile” UCL: ”Cum nu se poate, sunt calm”

barce

Juventus nu pierduse niciodată în Champions League după ce a condus cu 2-0 la pauză

juve 2-0

Video Bayern - Juventus 4-2 (după prelungiri). Revenire incredibilă a echipei lui Guardiola

Bayern Juventus

Video MSN la putere. Fiecare din "tridentul de aur" a înscris contra lui Arsenal

MEDIA: Liga Digi Sport, ora 15:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:RAPID BUCURESTI-FC VOLUNTARI, SUPERLIGA SUPERBET (9.12.2023)

FOTBAL: FC Voluntari - FC Hermannstadt, 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

FOTBAL: Sepsi - CFR Cluj, 20:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• profimedia-0772399711

BASCHET: Real Madrid - Steaua Roșie Belgrad, 21:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 4

Luis Enrique, întrebat direct: ”Îl lași pe Mbappe rezervă cu Barcelona?” / ”Dacă faceți asta”

profimedia-0854035569

UEFA a dezvăluit cum se vor împarți banii în noul format al Ligii Campionilor

ucl

Știri

Video Seara golurilor superbe în Ligă. Cuadrado le-a deschis apetitul starurilor din Barcelona - Arsenal

suarez bun11

Video Lecție de contraatac! Cuadrado a finalizat o acțiune incredibilă a lui Morata

Cuadrado

Video Juventus, gol anulat pe terenul lui Bayern! Neuer a avut o repriză de coşmar

gol juve

Video Surpriză pe Camp Nou: foarte mulţi fani ai Barcelonei au preferat să nu vină la stadion

camp-nou-1457779644-800

Video Primul 11 al lui Juventus, doar 14 goluri în UCL! Diferență enormă față de echipa lui Bayern