UCL

Abonează-te la Digi TV și vezi meciurile din UEFA Champions League

3 sezoane: 2021-2024, toate meciurile, în direct la Digi Sport și digisport.ro

Fanii lui Chelsea i-au compus un cântec ironic lui Ibra, acesta le-a răspuns ca un mare campion

ibra nose

Hazard, criticat dur după schimbul de tricouri de la pauză: "E șocant"

di maria hazard principala

Video PSG a eliminat-o pe Chelsea din UCL pentru al doilea an la rând. Ibrahimovic, gol şi assist

ibra chelsea

Video Ibrahimovic, cel mai bun marcator al unui club francez în Ligă. Noi recorduri pentru Zlatan

ibra11-1

Video Benfica, în sferturile Ligii, după un final de foc. Gaitan a fost eroul lusitanilor

benfica

Video Ronaldo a înscris în acest sezon din UCL mai multe goluri decât AS Roma. Topul marcatorilor

000 8L5TO

• 09:40 Stirile Digi Sport
  • Mutua Madrid Open 2024 - Day 1

TENIS: Jaqueline Cristian - Barbora Krejcikova, 16:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

MEDIA: Liga Digi Sport, 17:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• fotbal club logo

MEDIA: Fotbal Club, 19:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: DINAMO BUCURESTI - POLI IASI, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OUT (14.04.2024)

FOTBAL: Dinamo - Voluntari, 20:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: Real Sociedad - Real Madrid, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

Notele primite de Istvan Kovacs în marile publicații sportive, după Barcelona - PSG 1-4

FC Barcelona v Paris Saint-Germain: Quarter-final Second Leg - UEFA Champions League 2023/24

Pep Guardiola a descris într-un singur cuvânt jocul lui Manchester City cu Real Madrid

Video&Foto Gesturile pe care nimeni nu le-a înțeles făcute de Ronald Araujo, după ce Istvan Kovacs l-a eliminat și l-a pus la punct

"S-a terminat!" Presa catalană nu a avut milă de Istvan Kovacs. Cuvinte greu de digerat pentru centralul român

xavi kovacs (20)

Video Manchester City - Real Madrid 1-1 (3-4...

Englezii au dezvăluit ce înseamnă...

Rodri a ”distrus-o” pe Real Madrid...

Video Barcelona - PSG 1-4. Kylian Mbappe i-a...

mbappe

Știri

Video Zidane, după prima calificare ca antrenor în UCL: "Acum putem să ne destindem, ne trebuie odihnă"

zidane liga campionilor real

Video Jucătorii Realului, huiduiți chiar și la victorii. "Fluierăturile fac parte din fotbal"

james real gol roma

Video Totti s-a dus în vestiarul Realului și i-a cerut tricoul lui Ramos, după ultimul său meci în UCL

totti ramos

Video Sergio Ramos îi numește "nebuni" pe fanii Realului care vor să scape de Cristiano Ronaldo

cristiano ronaldo

Video Navas a urcat pe locul 2 la numărul de minute consecutive fără gol primit în UCL

navas

Video Wolfsburg, calificare fără emoţii în sferturile Ligii, după victorie în dublă manşă cu Gent

schurrle

Video Se ştiu toate sfertfinalistele din Ligă. Bayern - Juve 4-2 (după prelungiri). Barcelona - Arsenal 3-1

collage champions

Zidane îi acordă încredere maximă! "Perla" Realului va debuta în Champions League

Mayoral

Di Stefano, desemnat cel mai bun fotbalist din istoria Cupei Campionilor Europeni. Unde sunt Messi și CR7