UCL

Abonează-te la Digi TV și vezi meciurile din UEFA Champions League

3 sezoane: 2021-2024, toate meciurile, în direct la Digi Sport și digisport.ro

Modelul din tenis, adoptat și în Liga Campionilor? "Cluburile mari ar putea primi wildcard-uri"

champions league

Pogba, înainte de Juve - Bayern: "Sperăm să îl învingem pe prietenul `Arturito`"

pogba

Barça actuală, cea mai bună echipă din istorie? Wenger: ”Nu știu, eu am văzut Realul lui Di Stefano și Puskas”

wenger

Alexis Sanchez, înaintea duelului cu fosta echipă: ”Nu regret că am plecat, dar sunt recunoscător Barcelonei”

alexis sanchez

Arsenal, 13 goluri în 2016. Messi, Suarez şi Neymar au înscris deja de 34 de ori. Ce şanse au "tunarii"

walcott barcelona

Real, prima repriză din ultimii 5 ani fără șut pe poartă în UCL: ”Un joc fără identitate”

MEDIA: Liga Digi Sport, 15:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: FCU 1948 CRAIOVA - FC VOLUNTARI, CUPA ROMÂNIEI BETANO - SFERTURI DE FINALA (03.04.2024)

FOTBAL: Voluntari - FCU Craiova, 17:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: FC BOTOȘANI - SC DINAMO 1948 SA, SUPERLIGA SUPERBET (18.12.2023)

FOTBAL: Botoșani - Dinamo, 19:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• racheta-tenis

TENIS: WTA Madrid, Ziua 1, 18:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

• Chelsea v Arsenal, Premier League, Football, Stamford Bridge, London, UK - 21 Oct 2023

FOTBAL: Arsenal - Chelsea, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

Urmărește-ne și pe

Notele primite de Istvan Kovacs în marile publicații sportive, după Barcelona - PSG 1-4

FC Barcelona v Paris Saint-Germain: Quarter-final Second Leg - UEFA Champions League 2023/24

Pep Guardiola a descris într-un singur cuvânt jocul lui Manchester City cu Real Madrid

UEFA Champions League - Manchester City v Real Madrid - Etihad Stadium - 17 Apr 2024

Video&Foto Gesturile pe care nimeni nu le-a înțeles făcute de Ronald Araujo, după ce Istvan Kovacs l-a eliminat și l-a pus la punct

"S-a terminat!" Presa catalană nu a avut milă de Istvan Kovacs. Cuvinte greu de digerat pentru centralul român

xavi kovacs (20)

Video Manchester City - Real Madrid 1-1 (3-4...

UEFA Champions League - Manchester City v Real Madrid - Etihad Stadium

Exclusiv ”E lipsă de respect!” Ce a făcut...

Real Madrid CF v Manchester City: Quarter-final First Leg - UEFA Champions League 2023/24, Spain - 09 Apr 2024

Englezii au dezvăluit ce înseamnă...

Video Real Madrid - Manchester City 3-3...

city real

Știri

Real Madrid aleargă mai mult cu Zidane decât cu Benitez. Cifrele meciului de la Roma

real madrid km roma

7, cu noroc pentru Keylor Navas! 630 de minute fără gol primit în UCL

keylor navas

Cristiano Ronaldo își îmbunătățește recordurile în UCL. Lusitanul n-are rival în Europa

cristiano ronaldo

a:1:{i:0;s:5:"Video";} AS Roma - Real Madrid 0-2. ”Galacticii”, cu un pas în sferturile de finală ale Ligii Campionilor

real mad-1

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Gent-Wolfsburg 2-3. Belgienii au revenit pe tabelă în ultimele 10 minute

wolfsburg-1

a:1:{i:0;s:5:"Video";} E PSG deja un ”grande” european? În ultimele 50 de meciuri acasă, a pierdut un singur meci

psg

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Cristiano a fost deranjat de o întrebare la conferinţa de presă şi a plecat din faţa ziariştilor

cristiano

a:1:{i:0;s:5:"Video";} PSG a câştigat meciul serii în UCL. Cavani a adus victoria campioanei Franţei în faţa lui Chelsea

cavani chelsea

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Benfica, victorie in-extremis în faţa lui Zenit! Lusitanii au fost dominaţi 60 de minute