Abonează-te la Digi TV și vezi meciurile din UEFA Champions League

3 sezoane: 2021-2024, toate meciurile, în direct la Digi Sport și digisport.ro

FOTO După 7-1 cu AS Roma, Bayern l-a vizitat pe Papa Francisc, la Vatican

bayern papa 3

VIDEO Luiz Adriano, 4 goluri în 17 minute! Cea mai rapidă cvadruplă din istoria UCL!

luiz.adriano

VIDEO Messi l-a egalat pe Ronaldo în topul golgheterilor all-time din UCL

messi gol ajax

Guardiola, după 7-1 la Roma: "E un incident. El nu reflectă diferenţa dintre echipe"

guardiola.pep.roma-bayern

Rudi Garcia, după eşecul umilitor cu Bayern: "Vinovatul sunt eu! Am greşit tactica"

rudi garcia-1

Messi și Neymar, greu de oprit! "Ne înțelegem tot mai bine de la un meci la altul"

messi.afp

MEDIA: Liga Digi Sport, ora 15:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:RAPID BUCURESTI-FC VOLUNTARI, SUPERLIGA SUPERBET (9.12.2023)

FOTBAL: FC Voluntari - FC Hermannstadt, 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

FOTBAL: Sepsi - CFR Cluj, 20:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• profimedia-0772399711

BASCHET: Real Madrid - Steaua Roșie Belgrad, 21:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 4

Luis Enrique, întrebat direct: ”Îl lași pe Mbappe rezervă cu Barcelona?” / ”Dacă faceți asta”

profimedia-0854035569

UEFA a dezvăluit cum se vor împarți banii în noul format al Ligii Campionilor

ucl

Foto Kanye West, ”băgat în ședință” de un...

profimedia-0848790781

Știri

VIDEO Enrique l-a convins pe Messi și l-a schimbat, prima oară în acest sezon

messi schimbat

Cristiano Ronaldo are șansa de a "sparge gheața" pe Anfield și poate deveni golgheteterul all-time din UCL

cristiano ronaldo-1

VIDEO Şahtior a egalat recordul pentru cea mai clară victorie în deplasare în UCL

sahtior victorie

VIDEO BATE Borisov-Șahtior 0-7. Mircea Lucescu: "Am reuşit un joc extraordinar, mai ales în prima repriză"

sahtior

VIDEO&SONDAJ A fost acordat corect penalty-ul prin care Schalke a câștigat în prelungiri cu Sporting?

captura penalty schalke

VIDEO Chelsea - Maribor 6-0. Echipa lui Mourinho, festival de goluri în poarta slovenilor!

drogba.chelsea

VIDEO Golul marcat de Totti pe terenul lui Manchester City, "reușita etapei" în UCL

totti hart supergol

VIDEO CSKA - Man. City 2-2. Englezii au avut două goluri avantaj, dar au fost egalați după un penalty discutabil