UCL

Abonează-te la Digi TV și vezi meciurile din UEFA Champions League

3 sezoane: 2021-2024, toate meciurile, în direct la Digi Sport și digisport.ro

VIDEO În ultimul an, Bayern dă gol doar cu englezii în UCL. Ultimele 10 reușite au fost cu City, Arsenal și United

bayern dfr

VIDEO Metoda lui Luis Enrique de impulsionare a jucătorilor. Antrenorul a explicat pe îndelete tactica

luis enrique barcelona

VIDEO Real și Barcelona au 4 jucători în echipa ideală a primei etape din UEFA Champions League

BARCELONA-REAL

VIDEO Brahimi, primul hattrick al sezonului în UCL. S-au marcat 86 de ”triple” de la înființarea competiției

brahimi

Arsenal nu și-a schimbat obiectivul în UCL: "Vrem să câștigăm trofeul!"

Dortmund Arsenal

VIDEO Probleme pentru Pellegrini! City a luat gol în ultimele trei meciuri din UCL după minutul 90!

FOTBAL: Corvinul Hunedoara - Mioveni, ora 12:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:FC VOLUNTARI-CSM POLITEHNICA IASI, LIGA 1 CASA PARIURILOR (7.11.2020)

FOTBAL: Politehnica Iași - Voluntari, ora 15:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL: FCU 1948 CRAIOVA FOTBAL CLUB SA - SC DINAMO 1948 SA, SUPERLIGA SUPERBET (02.02.2024)

FOTBAL: FCU 1948 Craiova - Dinamo, ora 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:FCSB-RAPID BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (5.11.2023)

FOTBAL: FCSB - Rapid, ora 20:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

Notele primite de Istvan Kovacs în marile publicații sportive, după Barcelona - PSG 1-4

FC Barcelona v Paris Saint-Germain: Quarter-final Second Leg - UEFA Champions League 2023/24

Erling Haaland s-a dus glonț în vestiarul lui Real Madrid, după fluierul final! Cui i-a cerut tricoul

profimedia-0770512166

Pep Guardiola a descris într-un singur cuvânt jocul lui Manchester City cu Real Madrid

Video&Foto Gesturile pe care nimeni nu le-a înțeles făcute de Ronald Araujo, după ce Istvan Kovacs l-a eliminat și l-a pus la punct

Video Manchester City - Real Madrid 1-1 (3-4...

Exclusiv ”E lipsă de respect!” Ce a făcut...

Real Madrid CF v Manchester City: Quarter-final First Leg - UEFA Champions League 2023/24, Spain - 09 Apr 2024

Englezii au dezvăluit ce înseamnă...

Video Real Madrid - Manchester City 3-3...

city real

Știri

VIDEO&SONDAJ Nani, Schone sau Brahimi? Votează golul serii din UCL

nani

Încă un debut la Barcelona: la 19 ani, Samper a fost integralist cu APOEL

samper

Jose Mourinho, iritat de egalul lui Chelsea cu Schalke. "Mă simt frustrat!"

mou.frustrat

VIDEO&SONDAJ A fost sau nu penalty la șutul lui Teixeira la Athletic Bilbao - Șahtior?

captura hent bilbao

VIDEO Balotelli, băgat în ședință de Rodgers în pauza meciului cu Ludogorets

balotelli-1

VIDEO Intervenția lui Ter Stegen a salvat FC Barcelona de la o remiză cu APOEL

ter stegen

VIDEO Draxler a fost aproape să marcheze ca Messi! Cursă superbă a tânărului mijlocaș

draxler schalke chelsea

Iturbe a marcat la debutul în UCL, dar s-a accidentat și a fost înlocuit în minutul 25

juan iturbe as roma

Xavi l-a egalat pe Raul și a devenit fotbalistul cu cele mai multe partide jucate în UCL