Abonează-te la Digi TV și vezi meciurile din UEFA Champions League

3 sezoane: 2021-2024, toate meciurile, în direct la Digi Sport și digisport.ro

Pep, sigur că Rooney va juca în returul cu Bayern: "Aș paria un pahar mare de bere!"

rooney schweinsteiger

VIDEO Dortmund - Real 2-0. "Dubla" lui Reus nu a fost suficientă pentru calificare

mkhitaryan dortmund real

Ancelotti a pierdut o dată la Dortmund cu 4-0! E scorul care-l poate elimina din UCL

ancelotti dortmund

Cvartetul care trebuie să obțină calificarea: Schurrle - Oscar - Hazard - Torres

hazard psg chelsea

Ronaldo nu va fi titular contra Borussiei: 'Nu pot, mă doare!'

ronaldo accidentat

10 cifre esențiale înainte de Borussia - Real Madrid. Ultimul eșec al 'galacticilor' în UCL, 1-4 cu Dortmund

MEDIA: Digi Sport Special, ora 21:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

Luis Enrique, întrebat direct: ”Îl lași pe Mbappe rezervă cu Barcelona?” / ”Dacă faceți asta”

profimedia-0854035569

UEFA a dezvăluit cum se vor împarți banii în noul format al Ligii Campionilor

ucl

Foto Kanye West, ”băgat în ședință” de un...

profimedia-0848790781

Știri

Mourinho, încrezător înaintea returului cu PSG: "Cred că vom câștiga meciul de marți"

Jose Mourinho vesel

CR7 a rezistat doar 15 minute la ultimul antrenament înainte de returul cu Dortmund

cristiano ronaldo acc

Probleme pentru Bayern. Guardiola nu se poate baza nici pe Shaqiri contra lui United

shaqiri

Cristiano Ronaldo vizează un nou record în UCL, dacă va intra pe teren cu Borussia

ronaldo cristiano

Guardiola știe la ce să se aștepte de la Man. United: "Vor juca pe contraatac!"

Guardiola Moyes

Borussia speră ca Lewa să reediteze minunea de anul trecut, dar Real înscrie în fiecare meci de 3 ani

lewad

Wayne Rooney e accidentat și probabil va rata returul cu Bayern din sferturile UCL

rooney accidentat

VIDEO Thiago Silva a celebrat singur, ca un boxeur, golul de 3-1 din meciul cu Chelsea

thiago silva psg

VIDEO Klopp a cedat nervos după înfrângerea cu Real și a călcat pe urmele lui Emery, Trapattoni sau Șumudică