CM 2018

Rezultate / Clasamente

Video Glume cu Bale. Coleman: ”De 5 ani nu te-am văzut să dai o pasă așa lungă”

bale aut

Video Atenție, imagini dure! Și-a pierdut cunoștința pe teren și a fost salvat de colegi și adversari

accidentare brady irlanda georgia

Video Pelle, exclus din lotul Italiei, după gestul de la meciul cu Spania. "Din păcate, am stricat din nou totul"

pelle ventura

Buffon a glumit după gafa din partida cu Spania: "O să privesc în urmă și o să râd"

buffon bun

Video Neymar a fost umplut de sânge, dar a făcut spectacol. Goluri pentru Coutinho şi Firmino

neymar cavani

Video Islanda - Finlanda 3-2. Gazdele au obținut victoria în ultima secundă a prelungirilor

• buzarnescu captura

TENIS: Mihaela Buzărnescu - Elena Rybakina, de la ora 12:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

Tenis: Bara, Cadanţu şi Dulgheru, în calificări la Roland Garros

Ministrul Tineretului şi Sportului: Dopajul în sport este un flagel care trebuie combătut şi eradicat

Fotbal: CM 2018 - Argentina, cu Lo Celso, dar fără Icardi

Tenis: Gilles Simon s-a calificat în turul doi la Lyon

Fotbal: Liverpool este pregătită pentru finalul voiajului său în Liga Campionilor - Klopp

Fotbal: FC Barcelona - Raul Navas şi-a cerut scuze pentru accidentarea lui Dembele

Conducerile comitetelor olimpice din România şi Republica Moldova, primite la Palatul Elisabeta

Gimnastică: Victimele lui Larry Nassar vor fi premiate de ESPN

Fotbal: Lech Poznan, sancţionată după incidentele de la finala campionatului cu Legia Varşovia

Gimnastică: 12 medalii pentru sportivii reşiţeni, la Naţionalele de juniori III

Tenis: Francezul Jo-Wilfried Tsonga ar putea rata şi sezonul pe iarbă

Tenis: Julia Goerges, favorita numărul 2, eliminată în turul inaugural la Nurenberg

Rugby: Paul Gustard este noul antrenor al echipei Harlequins

Fotbal: Pepe Reina, Salvatore Aronica şi Paolo Cannavaro, bănuiţi de legături cu mafia din Napoli

Un francez acuzat că pregătea atentate în timpul Euro-2016, condamnat la 6 ani de închisoare

Ştiri

Video Halep - Svitolina 0-6, 4-6. Simona a pierdut a doua finală la rând la Roma, în faţa aceleiaşi adversare

Simona Halep meci

CTP a făcut-o praf pe Halep: "Eu ştiu că profesioniştii se deosebesc de ştrandişti". Cum a poreclit-o

Halep si CTP

Video Exclusiv Cahill nu a crezut în victoriile senzaţionale de la Roma. Dezvăluirea făcută de Simona Halep

Simona Halep Darren Cahill

Video CFR Cluj - Viitorul 1-0. Ardelenii sunt noii campioni ai României, după lovitura dată de eroul Djokovic!

CFR Cluj Campioana Romaniei

Video CFR Cluj - Viitorul 1-0. Ardelenii sunt...

Play-off-ul s-a încheiat. Tot ce s-a...

trofeu cfr fcsb

Video FCSB - Astra 1-0. Roș-albaștrii s-au...

FOTBAL:FC STEAUA BUCURESTI-ASTRA GIURGIU, PLAYOFF LIGA 1 BETANO (20.05.2018)

"Dacă ajunge fotbalist, îmi tai capul!"...

FOTBAL:ASTRA GIURGIU-FC STEAUA BUCURESTI, PLAY OFF LIGA 1 BETANO (16.04.2018)

Știri

Video Austria - Țara Galilor 2-2. Arnautovic a adus un punct pentru gazde

Austria Tara Galilor

Video Turcia - Ucraina 2-2. Două penalty-uri. Gazdele au egalat pe final

turcia-1

Video Buffon a comis o greșeală incredibilă și le-a făcut cadou spaniolilor deschiderea scorului

buffon

Video Llullaku, golgheterul Ligii 1, a jucat 69 de minute, la primul său meci în națională

llulaku

Video Atitudinea lui Balotelli, lăudată: "Acum trei ani nu ar fi spus asta"

balotelli italia-1

Video Buffon: "E ciudat să nu-l văd pe Casillas. Ce se întâmplă cu el e un semn pentru mine"

buffon iker
Live video & text
FOTBAL:FC VIITORUL-CSM POLITEHNICA IASI, PLAY OFF LIGA 1 BETANO (11.05.2018)

Viitorul - CSM Poli Iași 1-0. Hagi a marcat golul de trei puncte. Oaspeții au jucat în 10 din minutul 9

bucurie viitorul

FC Viitorul - Astra 1-1. Oaspeţii rămân pe locul 4. Măţan a lovit bara, în prelungiri

FOTBAL:ACS POLI TIMISOARA-FC VOLUNTARI, LIGA 1 BETANO (4.05.2018)

ACS Poli Timişoara - FC Voluntari 2-3. A doua victorie a lui Adi Mutu în Liga 1

CFR FCSB 1-1

FCSB - CFR Cluj 1-1. Roș-albaștrii au luat prim-planul în lupta la titlu

craiova - viitorul 3-3

Craiova - Viitorul 3-3. Nebunie în Bănie! Super execuții și răsturnări de scor pentru un meci superb

mutu voluntari juventus

FC Voluntari - Juventus 0-1. Prima înfrângere din cariera antrenorului Adrian Mutu

bucurie timisoara

ACS Poli Timișoara - Concordia Chiajna 1-0. Drăghici aduce victoria gazdelor la ultima fază

Video Italia, fără cel mai în formă atacant în fața Spaniei. Balotelli, lăsat acasă