Cupa Romaniei

Digi Sport îți relatează totul despre Cupa României și îți aduce ultimele noutăți din competiție. Fii la curent cu tragerile la sorți pentru Cupa României, află programul meciurilor și citește știri despre cele mai importante confruntări. Digi Sport îți oferă scoruri live, rezumatele meciurilor și rezulatele Cupei României, dar și reacții și interviuri cu jucătorii și antrenorii.

Video Exclusiv ”Cum nu contează căpitanul?”. Dinamovistul care acuză FCSB-ul de ”vid de autoritate” în lot

FOTBAL:FC U CRAIOVA-FCSB, CUPA ROMANIEI BETANO (4.12.2023)

Gigi Becali, autodenunț! N-a fost interesat ca FCSB să câștige la Craiova. ”Mi-era milă de el. Săracul, a câștigat”

gigi mititelu colaj

”Îți bați joc de milioane de suporteri!”. Peluza Nord, discurs dur după ce FCSB a fost eliminată din Cupa României

FOTBAL:FCSB-FC VOLUNTARI, SUPERLIGA SUPERBET (12.09.2022)

Prima reacție a lui Gigi Becali, după ce FCSB a fost eliminată din Cupa României

becali

Dorinel Munteanu susține că a fost ”vânat”. Acuzații dure: ”Atât l-a dus capul! Mi-am pus sticlele la mine”

MEDIA: Liga Digi Sport, 15:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: FCU 1948 CRAIOVA - FC VOLUNTARI, CUPA ROMÂNIEI BETANO - SFERTURI DE FINALA (03.04.2024)

FOTBAL: Voluntari - FCU Craiova, 17:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: FC BOTOȘANI - SC DINAMO 1948 SA, SUPERLIGA SUPERBET (18.12.2023)

FOTBAL: Botoșani - Dinamo, 19:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• racheta-tenis

TENIS: WTA Madrid, Ziua 1, 18:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

• Chelsea v Arsenal, Premier League, Football, Stamford Bridge, London, UK - 21 Oct 2023

FOTBAL: Arsenal - Chelsea, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

Urmărește-ne și pe

Mai dur nu se putea! A venit ”nota de plată”, după gestul golănesc fără precedent făcut de un luptător către fata din ring

ali-hebaiti11

Foto Au apărut imaginile! Tehnologia a dat verdictul la cea mai controversată fază din Real Madrid - Barcelona

gol-barca4

Video Exclusiv ”Atacantul de 20 de milioane de euro” a semnat cu Rapid, dar a ajuns la FCSB: ”Recunosc. 600.000 de euro”

Screenshot 2024-04-22 at 16.35.01

Și-a recuperat portofelul după opt luni și a rămas fără cuvinte când a văzut ce e în el: ”Nu s-ar întâmpla nicăieri în lume”

Screenshot 2024-04-22 at 18.33.55

Video Exclusiv ”Atacantul de 20 de milioane de euro” a...

Exclusiv I-ar fi cerut prea mulți bani lui Gigi...

FOTBAL:FCSB-UNIVERSITATEA CRAIOVA, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (7.04.2024)

Vassaras a dat verdictul la faza la...

hasani

Video Sepsi - Universitatea Craiova 1-3...

FOTBAL: SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE - UNIVERSITATEA CRAIOVA, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OFF (21.04.2024)

Știri

MM Stoica a transmis un mesaj scurt, imediat după ce FCSB a fost eliminată din Cupa României

mm

Foto Ce s-a întâmplat la finalul partidei FCU Craiova - FCSB 2-0. Imaginile surprinse

Video Exclusiv Jucătorii și antrenorul de la FCSB, ”urecheați” după eliminarea din Cupă: ”Un comportament evitant”

Reacția lui Zeljko Kopic după eliminarea lui Dinamo din Cupa României: ”Sunt lucruri pozitive!”

FOTBAL: SC DINAMO 1948 SA - ACS SUPORTER CLUB OTELUL GALATI, CUPA ROMÂNIEI BETANO (7.12.2023)

Elias Charalambous a tras un semnal de alarmă, după ce FCSB a fost eliminată din Cupa României

FOTBAL:CONFERINTA PRESA FCSB, INAINTEA MECIULUI CU TSKA 1948 SOFIA (25.07.2023)

Video Dorinel Munteanu, acuzații dure la adresa arbitrului, după calificarea Oțelului în ”sferturile” Cupei: ”Bag mâna în foc!”

Video FCU Craiova – FCSB 2-0. Roș-albaștrii, eliminați din Cupă! Oltenii merg mai departe

Toate echipele calificate și meciurile din ”sferturile” Cupei României

cupa

Video Cupa României | FCU Craiova - FCSB 2-0, Dinamo - Oțelul 3-3, Petrolul - Sepsi 2-2

cupa romaniei trofeu

Patru dintr-o lovitură! Schimbările făcute de FCSB la pauza meciului cu FCU Craiova

jucatori fcsb

Exclusiv ”Surpriză mare!” Florin Prunea, surprins de echipa FCSB-ului din meciul cu FCU Craiova

florin prunea

Cum arată echipa de start a FCSB-ului pentru meciul cu FCU Craiova

Ce a spus Bernd Storck după ce a eliminat-o indirect pe Petrolul din Cupa României

FOTBAL: ACS PETROLUL 52 PLOIESTI - ACS SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE, CUPA ROMÂNIEI BETANO (7.12.2023)

Florin Pîrvu a avut un singur reproș, după ce Petrolul a ratat dramatic prezența în sferturile Cupei României

Romania SuperLiga Stage 9: CFR Cluj vs Petrolul Ploiesti Florin Cristian Pirvu during Romania SuperLiga Stage 9: CFR Clu

Exclusiv Reacția celor de la CFR Cluj după ce ardelenii și-au aflat adversara din ”sferturile” Cupei României

CFR Cluj v Farul Constanta - SuperLiga, Cluj-Napoca, Romania - 30 Oct 2023

Două locuri rămase: cum arată tabloul ”sferturilor” din Cupa României

trofeu_cupa-romaniei_DSC5049-696x396

Progresul Pecica - Corvinul Hunedoara 0-6. Oaspeții au făcut setul și s-au calificat ”en fanfare” în sferturile Cupei României

FOTBAL:CSA STEAUA BUCURESTI-CORVINUL HUNEDOARA, LIGA 2 CASA PARIURILOR (30.11.2023)

Video Petrolul - Sepsi 2-2. ”Lupii Galbeni”, eliminați indirect din Cupa României de Hermannstadt

Chindia Târgoviște - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au marcat în minutul 90+6 și s-au calificat în sferturile Cupei României

FOTBAL:FARUL CONSTANTA-FC HERMANNSTADT, SUPERLIGA SUPERBET (11.11.2023)

Video Alexandru Musi a luat telefonul după ce a înscris cu Sepsi! Modul inedit în care acesta a sărbătorit golul marcat

musi

Postarea lui MM Stoica, înainte de FCU Craiova - FCSB

FCSB schimbă liniile la meciul cu FCU Craiova. Peste 3 zile urmează duelul contra CFR-ului

Cum a fost surprins Dan Șucu, imediat după eliminarea Rapidului din Cupa României

Capture.

Mario Camora, sincer după ce s-a calificat în sferturile Cupei României: ”Dacă aveai nevoie de victorie, sigur nu-l băgai”