Cupa Romaniei

Digi Sport îți relatează totul despre Cupa României și îți aduce ultimele noutăți din competiție. Fii la curent cu tragerile la sorți pentru Cupa României, află programul meciurilor și citește știri despre cele mai importante confruntări. Digi Sport îți oferă scoruri live, rezumatele meciurilor și rezulatele Cupei României, dar și reacții și interviuri cu jucătorii și antrenorii.

Toate reacțiile după Petrolul - Steaua. Campionii sunt fericiți: "Dumnezeu ține cu noi pentru că suntem buni!"

tanase chipciu steaua

VIDEO Rednic crede în calificare: "Va reveni Tamuz şi vom fi mai puternici"

petrolul 2

Steaua a marcat primul gol după aproape 300 de minute, dar rămâne fără victorie în ultimele 3 meciuri

chipciu gol

VIDEO Gâlcă, după egalul cu Petrolul: "N-am fost prea inspiraţi pe faza de atac"

bucurie steaua

VIDEO Tchite a marcat la debutul la Petrolul: ”Aș fi preferat să câștigăm. Am avut două penalty-uri neacordate”

gol petrolul

VIDEO Prepeliță îl contrazice pe Argăseală. Ce spune despre prelungirea contractului cu Steaua

FOTBAL: Hermannstadt - FC Botoșani, ora 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:FARUL CONSTANTA-CFR CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (2.03.2024)

FOTBAL: Farul - CFR Cluj, ora 20:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• Juventusâ& x80;& x99;s Adrien Rabiot portrait in action during Hellas Verona FC vs Juventus FC, Italian soccer Serie A

FOTBAL: Cagliari - Juventus, ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

MEDIA: Digi Sport Special, ora 22:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

Urmărește-ne și pe

Notele primite de Istvan Kovacs în marile publicații sportive, după Barcelona - PSG 1-4

FC Barcelona v Paris Saint-Germain: Quarter-final Second Leg - UEFA Champions League 2023/24

Pep Guardiola a descris într-un singur cuvânt jocul lui Manchester City cu Real Madrid

UEFA Champions League - Manchester City v Real Madrid - Etihad Stadium - 17 Apr 2024

Foto După o lună, Adrian Mutu și-a dat șapca jos! Ce a ieșit

Screenshot 2024-04-02 at 23.10.18

Nu mai suporta și a vrut să plece gratis de la Real Madrid! Acum a devenit erou, iar soția sa a transmis doar ȘASE cuvinte

lunin

Video Manchester City - Real Madrid 1-1 (3-4...

UEFA Champions League - Manchester City v Real Madrid - Etihad Stadium

Exclusiv Florin Prunea a văzut imaginile cu...

Video Corvinul Hunedoara - FC Voluntari 3-1...

FOTBAL: CS CORVINUL 1921 HUNEDOARA - FC VOLUNTARI, CUPA ROMANIEI BETANO - SEMIFINALA (17.04.2024)

Planul prin care Real Madrid a...

Manchester City v Real Madrid - UEFA Champions League

Știri

Petrolul - Steaua 1-1. Steaua a evitat a doua înfrângere în ultimele trei meciuri în minutele de prelungire

chipciu-2

Lemnaru, ”pus la colț” de Falub, după penalty-ul ratat cu CFR: ”Se tot plânge. Uneori este superficial!”

lemnaru

VIDEO Tchite debutează la Petrolul cu Steaua. Rednic, după două victorii: "Încă nu sunt mulțumit de joc"

tchite

CFR - "U" Cluj 0-0. Gazdele au jucat în 10 aproape tot meciul. Penalty ratat de Lemnaru!

penalty Lemnaru

FOTO Protestul unui fan scandalizat de prețul biletelor la derby-ul CFR - U Cluj

tichet moneda

VIDEO Fanii Petrolului îi pregătesc o primire specială lui Guilherme. "E ca o finală, joacă locul 1 cu locul 2!"

guilherme

Dinamoviştii, încrezători înainte de partea a doua a sezonului: "Au venit jucători de valoare"

dinamovisti transferuri

VIDEO Șansa revanșei pentru Steaua, la Digi Sport! Astra i-a luat ultimele două trofee

Steaua Astra

Steaua a stabilit prețuri mici pentru biletele de la meciul cu Astra, din Cupa Ligii

steaua astra ghencea

Steaua va juca în Ghencea partida cu Astra, din semifinalele Cupei Ligii, LIVE la Digi Sport 1

steaua astra 0-0

VIDEO Cupa Ligii, obiectiv pentru Dinamo: "E un trofeu, ne-am dori să-l câştigăm"

Teja Digi Sport captura

VIDEO Latovlevici nu este mulţumit de tragerea la sorţi din Cupa Ligii: "Preferam să jucăm la ei primul meci"

captura latovlevici

VIDEO Dinamoviştii vor cuplaje în Cupa Ligii: "Depinde de Pandurii. E greu pentru gorjeni"

dinamo fani

Semifinalele Cupei Ligii: Steaua - Astra şi Pandurii - Dinamo. Iorgulescu propune cuplaje pe Arena Naţională

tragere la sorti cupa ligii

VIDEO E dorit în Ghencea, dar Petrolul nu-i dă drumul: “Nu pleacă nicăieri și va juca în Cupă contra Stelei”

teixeira steaua cupa

Semifinalele Cupei României: CFR - U Cluj și Petrolul - Steaua. Se joacă tur-retur!

teixeira petrolul steaua

VIDEO U Cluj și-a stabilit un obiectiv foarte îndrăzneț: "Luptăm pentru Cupă!"

captura ogararu

Trică i-a promis lui Niculescu faptul că va face orice poate pentru rejucarea meciului Mioveni - CFR, din Cupă

claudiu niculescu u cluj

VIDEO Ardelenii visează la Cupă: "Vrem să aducem trofeul pe Cluj Arena"

u cluj-1

CS Mioveni cere un răspuns din partea clujenilor privind rejucarea: "Ar putea primi trofeul fair-play de la UEFA"

mioveni cfr cluj

Răzvan Burleanu e de acord cu rejucarea partidei Mioveni - CFR. ”Am putea să creăm un precedent!”

Burleanu

VIDEO Astra - FC Viitorul 3-1. Calificare în semifinalele Cupei Ligii rezolvată rapid

astra bucurie

VIDEO CSMS Iași-Steaua 0-3. Roș-albaștrii, în semifinalele Cupei Ligii. Breeveld și Toșca, primele goluri

breeveld steaua

Dinamo - 'U' 3-2 d.l.d. VIDEO. "Câinii roșii" s-au calificat în semifinalele Cupei Ligii!