gabi matei

Gabriel Matei e optimist înaintea "dublei" cu Astra: "Avem şanse destul de mari"

Video Astra şi-a luat golgheter ratangiu! Ocazii uriaşe pentru Chipirliu, în prima repriză a meciului de debut

Le Tallec buc

"Viaţa e ciudată uneori şi acum am ajuns aici"! Le Tallec a marcat la debutul pentru Astra

chipirliu bun

13.07.2017, 21:22
  • Handbal feminin, Champions League: CSM București - Gyor (vineri, ora 20:30, Digi Sport 1)
  • Cupa Spaniei, sferturi: Alaves-Valencia (miercuri, ora 20:00, Digi Sport 1), Real Madrid - Leganes (miercuri, 22:30, Digi Sport 1)

VIDEO Astra - Zira 3-1. Bogdan Chipirliu a fost adus la Astra pentru a umple golul lăsat după plecările lui Denis Alibec şi Contantin Budescu la FCSB, dar a ratat nişte ocazii uriaşe în primul meci oficial disputat în tricoul giurgiuvenilor.

În prima repriză a partidei cu azerii de la Zira, la 0-0, atacantul de 24 de ani a primit o minge în poziţie ideală, de la Alex Ioniţă, dar şutul său din interiorul careului nu a prins cadrul porţii.

În minutul 38, Dandea a recentrat perfect, din prima, în careul mic, dar fostul jucător de la Juventus a trimis peste portă din doar doi metri, atunci când scorul era 1-1.

Belu a avut şi el o ocazie importantă de a marca, dar şutul său din unghi, din minutul 27, a lovit stâlpul stâng al porţii oaspeţilor.

Bogdan Chipirliu a impresionat în ultimul de Liga 2 și a ieșit golgheterul eșalonului secund, după ce a punctat de 29 de ori pentru Juventus și i-a depășit pe Hadnagy (Sepsi) și A. Petre (UTA).

Femeia – căsătorită și cu doi copii - trăiește în prezent într-o locație secretă în Coreea de Sud...

”Războiul lumilor”. FCSB a refuzat 7 milioane pe Alibec, Lazio nu a vrut 70 de milioane pe Milinkovic-Savic

alibec si Milinkovic-Savic

Noi informații în cazul militarului care și-a ucis concubina la coafor

Nemec a uitat de oferta FCSB. "E cel mai bun atacant din România"

nemec

Video Adversara FCSB e echipa momentului în Italia. Lazio are al patrulea cel mai prolific atac din Europa