VIDEO Club Brugge - Newcastle 2-2. În doar două minute, gazdele au făcut praf un avantaj de două goluri

trickovski brugges

VIDEO Marseille - Monchengladbach 2-2. Barton, gol direct din corner!

joey barton01

VIDEO Udinese - Young Boys Berna 2-3

Udinese Young Boys

VIDEO Hannover - Helsingborg 3-2. Scenariu identic cu meciul tur: gol decisiv marcat în prelungiri

diouf hannover

Steaua are şanse de calificare chiar dacă PIERDE ultimele două meciuri

poza de grup steaua

VIDEO Mihai Pintilii este sincer: "Suntem pe drumul cel bun, dar finala Europa League este departe"

pintilii steaua mole

• 06:15 Champions League: Rezumate
  • FOTBAL:SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE-UNIVERSITATEA CLUJ, FINALA CUPEI ROMANIEI (24.05.2023)

FOTBAL: Oțelul Galați - ”U” Cluj, ora 20:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

MEDIA: Digi Sport Special, ora 19:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

MEDIA: Fotbal Club, ora 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• A tennis ball with details of a racquet , shadows and a clay court

TENIS: ATP București, ora 11:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

Liverpool v Atalanta, UEFA Europa League, Quarter Final, First Leg, Football, Anfield, Liverpool, UK - 11 Apr 2024

Europa League, sferturi de finală. Liverpool, învinsă pe Anfield. Leverkusen, în cel mai bun moment al sezonului. Rezultatele

Explicațiile lui Jurgen Klopp, după ce Liverpool a fost umilită de Atalanta în Europa League

Klopp a aflat de planul pus la cale de suporteri la meciul cu Atalanta și a reacționat: ”Nu îmi place ce aud!”

Premier League Liverpool v Manchester United

Știri

VIDEO Gigi Becali: "Să nu-l mai văd pe Rocha! La iarnă aduc 6 jucători"

molde steaua02

VIDEO Nikolic: "A fost pentru prima dată în carieră când am jucat 3-4-3"

stefan nikolic

Ole Gunnar Solskjaer nu renunță la calificare: "Ne agățăm de șansele noastre, nu spunem adio Europei"

Solskjaer 2

Norvegienii, dezamăgiți după victoria Stelei cu Molde: "Continuarea aventurii europene atârnă de un fir de ață"

Molde Steaua

VIDEO Latovlevici a fost cel mai lăudat stelist în meciul cu Molde. A marcat al 3-lea gol pentru Steaua

latovlevici

VIDEO Anghel Iordănescu: "Steaua are un lot competitiv, dar îi mai trebuie doi-trei jucători"

Iordanescu

Emeric Ienei îl atacă pe MM: "N-ai nimic în comun cu Tudorel Stoica! Poate doar numele!"

mm dinamo

VIDEO Anji Mahacikala-Liverpool 1-0. Lacina Traore, gol de trei puncte

bucurie Anji Mahacikala

VIDEO Rezultatele şi marcatorii din etapa a 4-a a grupelor Europa League. AIK - PSV 1-0, NAPOLI - DNEPR 4-2