adi popa-2

Adi Popa vrea să plece de la Reading! Fostul stelist este dorit de o echipă importantă din Israel

Latovlevici poate da peste Șumudică în sferturile Cupei Turciei. Calificare fără emoții!

Sumudica

Video Exclusiv Lui Șumudică încă nu-i vine să creadă ce a ratat. "Un salariu exorbitant, n-am mai întâlnit așa ceva"

Galata bucurie

18.01.2018, 22:24

Galatasaray, cu Iasmin Latovlevici integralist, s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei Turciei, după ce a învins echipa Bucaspor, în deplasare, cu scorul de 3-0, în manşa secundă a optimilor competiţiei.

În tur, scorul a fost tot 3-0 pentru Galatasaray.

Golurile au fost marcate de Gomis (minutul 33), Oztekin (minutul 44), respectiv Feghouli (minutul 53).

“Nu prea cred în ghinion, dar în ultimele luni am avut ghinion. Am fost operat de două ori, însă acum sunt sănătos şi vreau să joc cât se poate de bine”, a declarat Iasmin Latovlevici, care a evoluat toate cele 90 de minute.

În sferturile Cupei, Latovlevici poate da peste echipa lui Șumudică, Kayserispor, care a eliminat-o din competiție pe Antalyaspor, cu scorul de 5-1, la general.

Tragerea la sorţi a sferturilor Cupei Turciei va avea loc vineri. Capi de serie vor fi Galatasaray, Fenerbahce, Beşiktaş şi Akhisarspor, iar Kayserispor, Genclerbirligi, Konyaspor şi Giresunspor vor fi în cealaltă urnă.

Un bărbat care conducea o maşină fără permis şi îşi făcuse singur numere de înmatriculare pe care...

Video Şumi, în corzi. Învins printr-un gol în minutul 88, chiar după ce başkanul a impus alt obiectiv