uefa fair play financiar

Fair-play financiar 2.0. Măsurile pregătite de UEFA şi ce cluburi sunt vizate de forul european

Răzvan Lucescu a ajuns la a 9-a victorie consecutivă în Grecia. PAOK- Smyrnis 3-0

boloni

Video Boloni, meci de coşmar în Belgia. În minutul 89 conducea liderul cu 2-0, dar nu a câştigat

razvan lucescu

21.01.2018, 17:49
  • Cupa României, finala: Craiova - Hermannstadt (duminică, 27 mai, 21:00, Digi Sport 1)

• Formula 1: Marele Premiu de la Monte Carlo se va desfăşura duminică, de la ora 16:00, în direct pe Digi Sport 1

PAOK Salonic a câştigat pe teren propriu duelul cu Apollon Smyrnis. Echipa lui Răzvan Lucescu nu a avut nicio emoţie în duelul din etapa a 18-a şi a învins cu 3-0. Este a noua victorie consecutivă în toate competiţiile.

Gazdele au deschis scorul prin Robert Mak, în minutul 27. Pe final de repriză ivorianul Emmanuel Kone, fost jucător la CFR Cluj, şi-a învins propriul portar. Echipa din Salonic a mai înscris încă o dată şi în minutele de prelungire ale partidei.

PAOK are 40 de puncte şi s-a aflat pentru câteva ore pe primul loc, dar Olympiakos a învins cu 3-0 pe Xanthi şi şi-a recuperat fotoliul de lider. Pe locul 3 se află AEK Atena cu 38 de puncte.

NEWS ALERT: Ilie Năstase a fost încătușat și dus la Poliție!

PAOK a transferat jucătorul care în 2016 trebuia să-l înlocuiască pe Alves la Barca. E suspendat pentru dopaj

Dario Srna

Răzvan Lucescu a decis. A anunțat unde va antrena în sezonul viitor. "Pentru mine, asta e important"

razvan lucescu grecia

VIDEO. Minoră agresată sexual în scara blocului. Imaginile surprinse de camerele de supraveghere

Presa din Franta, despre 'ultimul proiect nebun' al lui Gigi Becali

Mircea Lucescu: "Maniera şi contextul în care Răzvan a câştigat Cupa Greciei valorează mai mult decât un titlu"

paok cupa

Vară încinsă pentru Lucescu! Noua misiune: un PAOK "galactic". Buget nelimitat și cadou scump de la patron

lucescu savvidids

Foto Şi-au plătit poliţele! Cum i-au ironizat jucătorii lui PAOK pe rivalii de la AEK, după finala Cupei