uefa fair play financiar

Fair-play financiar 2.0. Măsurile pregătite de UEFA şi ce cluburi sunt vizate de forul european

Răzvan Lucescu a ajuns la a 9-a victorie consecutivă în Grecia. PAOK- Smyrnis 3-0

boloni

Video Boloni, meci de coşmar în Belgia. În minutul 89 conducea liderul cu 2-0, dar nu a câştigat

razvan lucescu

21.01.2018, 17:49

PAOK Salonic a câştigat pe teren propriu duelul cu Apollon Smyrnis. Echipa lui Răzvan Lucescu nu a avut nicio emoţie în duelul din etapa a 18-a şi a învins cu 3-0. Este a noua victorie consecutivă în toate competiţiile.

Gazdele au deschis scorul prin Robert Mak, în minutul 27. Pe final de repriză ivorianul Emmanuel Kone, fost jucător la CFR Cluj, şi-a învins propriul portar. Echipa din Salonic a mai înscris încă o dată şi în minutele de prelungire ale partidei.

PAOK are 40 de puncte şi s-a aflat pentru câteva ore pe primul loc, dar Olympiakos a învins cu 3-0 pe Xanthi şi şi-a recuperat fotoliul de lider. Pe locul 3 se află AEK Atena cu 38 de puncte.

Un bărbat care conducea o maşină fără permis şi îşi făcuse singur numere de înmatriculare pe care...

Video Petrecere în vestiar de ziua lui Răzvan Lucescu. PAOK a obţinut a 15-a victorie consecutivă

Antrenor de fotbal, condamnat la 31 de ani de închisoare pentru pedofilie

Video&Foto Varela, momente izbitoare: şi-a strâns fiul în braţe şi a izbucnit în lacrimi, pe teren! "Acum sunt liber"