hierro

Legendarul Hierro se întoarce la naționala Spaniei. Anunțul de joi al ibericilor

Video Victorie clară pentru Reghe în fața lui Peseiro! Fostul stelist e la două puncte de primul loc

keseru sumudica

Nemulţumit la Ludogorets, Keşeru primeşte o mână de ajutor de la un conaţional. E dorit în Turcia

reghe-6

23.11.2017, 20:35

Succes important pentru Laurențiu Reghecampf în Emiratele Arabe Unite! Echipa sa, Al Wahda, a trecut cu 3-0 de Al Sharjah, formație pregătită de Jose Peseiro, fostul tehnician al Rapidului.

Vedeta lui Reghe și cel mai important om al echipei, Balazs Dzsudzsak a deschis scorul încă din minutul 4. S-a făcut repede 2-0, în minutul 18, după ce maghiarul a oferit assist-ul la golul marcat de Chang-Woo.

Oamenii antrenați de Reghe nu au mai forțat și au mai punctat o singură dată, pe final, prin argentinianul Tagliabue, în minutul 84.

Al Wahda e pe locul 2 în clasament, la egalitrate cu Al Ain (19 puncte). Prima poziție este ocupată de Al Wasl (21 puncte).

VIDEO Al Wahda - Al Sharjah 3-0

Soarele va rămâne ascuns după nori şi joi, dar temperaturile vor rămâne potrivite pentru această...

Umilință pentru Reghe în meciul care a deschis sezonul în Liga Campionilor Asiei

FOTBAL:VILLARREAL FC-STEAUA BUCURESTI, LIGA EUROPA (8.12.2016)

Descoperire uimitoare. Ce se întâmplă în corpul tău dacă bei doar 2 pahare de bere pe zi

Video Meci nebun pentru Reghecampf în Emirate. 7 goluri şi un penalty ratat în al nouălea minut al prelungirilor