ronaldo nemultumit

Video&Foto Cristiano Ronaldo nu se dezminte! Nu s-a bucurat la golul lui Bale. Gestul "Balonului de Aur"

Video Două ocazii uriaşe pentru Andone contra Realului, într-un singur minut

ronaldo sange 2

Video&Foto Ronaldo, plin de sânge. Reacţia memorabilă când şi-a văzut faţa pe un telefon mobil

andone captura suparat

21.01.2018, 19:12
  • Fotbal, Liga 1: Astra - Dinamo (sâmbătă, 19:45, Digi Sport 1) şi Iaşi - Viitorul (sâmbătă, 19:45, Digi Sport 2)

• Tenis: WTA Dubai (FINALA), Digi Sport 2: E. Svitolina - D. Kasatkina e sâmbătă, la ora 17:00

VIDEO Real Madrid - Deportivo 7-1. Florin Andone a avut două şanse uriaşe de a marca pe Santiago Bernabeu. Ocaziile au venit într-un singur minut.

În minutul 70, când scorul era deja 4-1 pentru "galactici", Navas a respins greşit o centrare, iar atacantul român a şutat din întoarcere, din apropiere, dar execuţia a fost ratată.

Imediat după această fază, televiziunea spaniolă a fost surprinsă de o greşeală a apărării madrilene, dar şutul din careu al lui Andone a fost surprins în direct. Din păcate pentru român, mingea a fost respinsă din apropierea porţii de Nacho.

S-a terminat 7-1 pentru Real, după dubla lui Ronaldo şi reuşita lui Nacho.

VIDEO CU RATĂRILE LUI ANDONE

Mexicanul cântărea 595 de kilograme în octombrie 2016. Medicii mexicani speră să ajungă la 100 de...

Cum îşi spală Cristiano Ronaldo păcatele

cristi

Surpriza avută de o femeie din Constanța după ce s-a întors de la cumpărături

De Gea, la schimb cu Bale? Rocada pregătită de Mourinho și Florentino Perez

colaj bale de gea

Video Leganes - Real Madrid 1-3. A treia victorie la rând în La Liga pentru deţinătoarea titlului