messi-2

”Dacă vreți să rămână Messi, dați-l afară acum”! Mesajul fostului președinte al Barcelonei

Video Levante - Villarreal 1-0. Gazdele s-au impus dintr-un penalty, pe finalul meciului

messi guardiola

Messi, tot mai aproape de transferul de 300 de milioane €! Pep așteaptă cel mai scump jucător al lui Man. City

Levante pen

21.08.2017, 23:28
  • La Liga, etapa a 20-a: Betis - Barcelona (azi, 21:45, Digi Sport1)
  • Serie A TIM, etapa 21: Inter - Roma (azi, 21:45, Digi Sport 2)

ÎN DIRECT la Digi Sport, Levante a revenit cu victorie în La Liga, după 1-0 cu Villarreal.

Gazdele au fost periculoase din start, prin Morales, însă trupa lui Fran Escriba a ripostat prin Carlos Bacca, fostul atacant al Sevillei și al Milanului. Apoi, Rodrigo a provocat emoții la poarta lui Raul Fernandez.

Repriza a doua a debutat cu torpila lui Lerma, care a fost aproape de gol. Levante a jucat în continuare curajos și eforturile au fost rasplătite pe final, atunci când Morales a obținut penalty la intrarea lui Rukavina.

Același Morales a transformat (minutul 88) și a adus trei puncte prețioase pentru Levante.

Tânăra are câteva zeci de mii de fani pe YouTube și Instagram, așa că i-a făcut o propunere...

Video Alaves - Barcelona 0-2. Două goluri, o bară și penalty ratat pentru Messi. Debut pentru Paulinho