bucurie coman-1

Video Așteptare cu succes! Florinel Coman, primele goluri la FCSB, după aproape 250 de minute

Video Care Alibec? Noul cuplu letal de la FCSB, Budescu - Gnohere! Trei assist-uri pentru Budi! Hat-trick pentru Bizon

colaj steaua victorii

Cel mai categoric succes al roș-albaștrilor în ultimii 13 ani. Victimă și acum, dar și atunci, tot Timișoara

gnohere budescu

22.10.2017, 22:20

UPDATE 22:02: În minutul 63, Harlem Gnohere a reușit hat-trick-ul, după un nou șut spectaculos. Bizonul a ajuns la cota 15 goluri marcate, în 35 de meciuri în tricoul FCSB. De notat că la golul de 5-0, Budescu și-a trecut în cont al treilea assist.

UPDATE 21:25: În minutul 41, s-a repetat traseul de la primul gol! Budescu a trimis o nouă pasă senzațională și Gnohere a reușit dubla.

VIDEO FCSB - ACS Poli Timișoara. Lipsa lui Denis Alibec din primul 11 al lui Nicolae Dică a adus o nouă legătură strânsă pe teren. Harlem Gnohere și Constantin Bundescu se înțeleg perfect în atacul roș-albaștrilor.

În minutul 13 al partidei de pe Arena Națională, Budescu i-a trimis o pasă de 50 de metri ”Bizonului”, iar francezul de 29 de ani a pătruns în careu și a deschis scorul, cu cea de-a șasea reușită din acest sezon de Liga 1.

VIDEO CU GOLUL LUI GNOHERE

La mijlocul săptămânii, același Gnohere a reușit o dublă spectaculoasă pe terenul lui Hapoel, în Europa League. La al doilea gol, Budescu a centrat perfect de pe partea dreaptă, iar Harlem a reluat cu capul din careul mic.

Atacantul FCSB-ului, Harlem Gnohere, a fost ales cel mai bun jucător al etapei a treia a fazei grupelor Europa League, într-un sondaj publicat pe site-ul UEFA.

Atacantul francez a adunat 64% din voturi şi a fost urmat la mare distanţă de Emiliano Rigoni (Zenit), 17%, Giannis Anestis (AEK Atena), 12%, Willian Jose (Real Sociedad), 3%, Petr Cech (Arsenal) şi Sergej Milinkovic-Savic (Lazio), câte 2%, Lucas Ocampos (Olympique Marseille), 1%.

O actriță de 31 de ani din Republica Moldova a fost ucisă cu sânge rece de propriul ei soț, care...

Gnohere visează la transfer: "Gândul meu e acolo. Dacă îmi fac ofertă, m-aş întoarce cu mare plăcere"

Gnohere

Țările în care restaurantele KFC se închid din lipsă de carne de pui

"E formidabil!" Gnohere trăiește cea mai frumoasă perioadă a vieții. Ce a spus de golul cu Lazio