ionita re

Video "Seamănă cu Messi și Hagi, dar nu-l văd să progreseze". Marea problemă a "perlei" de la Astra

Video Dică a reușit să strângă jucătorii în jurul său! Metodele tehnicianului

alibec trofeu

Alibec, ultimul câștigător la "Fotbalistul lunii" din sezonul trecut, a fost premiat și asaltat de fani

GREUP STEAUA

16.07.2017, 22:49
  • Handbal feminin, Champions League: CSM București - Gyor (vineri, ora 20:30, Digi Sport 1)
  • Cupa Spaniei, sferturi: Alaves-Valencia (miercuri, ora 20:00, Digi Sport 1), Real Madrid - Leganes (miercuri, 22:30, Digi Sport 1)

Nicolae Dică a reușit să facă o familie la FCSB. Acest lucru s-a văzut chiar înainte de meciul de debut în noul sezon de Liga 1. Roș-albaștrii au jucat în prima etapă cu FC Voluntari și s-au impus cu scorul de 2-1, printr-un gol marcat în minutul 92 de Dennis Man. Primul gol al celor de la FCSB a fost marcat de Constantin Budescu, din penalty.

Tehnicianul de 37 de ani și-a strâns jucătorii lângă banca tehnică, iar căpitanul echipei, în absența lui Alibec, care a fost rezervă, Mihai Pintilii și-a încurajat colegii, iar la final au strigat toți în cor ”victorie”.

Dică a venit cu metode noi la echipă și a reușit să-i unească pe jucători în jurul său. Aceștia sunt încântați de metodele sale. La începutul reprizei secunde, după ce le-a ținut jucătorilor un discurs, i-a scos pe aceștia pe teren cu câteva minute mai devreme pentru a face o ușoară încălzire.

Noul tehnician al echipei este iubit de suporterii roș-albaștrii, iar înaintea meciului a fost chemat la salut de galeria FCSB, iar Dică s-a conformat.

PROGRAMUL CANALELOR DIGI SPORT

Femeia – căsătorită și cu doi copii - trăiește în prezent într-o locație secretă în Coreea de Sud...

Exclusiv Doar doi jucători au contracte pe viață la FCSB! Anunțul lui Becali despre fotbaliștii care l-au cucerit

becali tanase pintilii

Noi informații în cazul militarului care și-a ucis concubina la coafor

E pe 2, dar n-are dubii: "Trebuia să puneţi 11-0!" Becali e sigur că FCSB îi dă clasă CFR-ului