Oficial FC Argeș a făcut al treilea transfer al verii!
articol scris de Digi Sport29.05.2025, 14:57
FC Argeș, campioana din Liga 2, se pregătește de noul sezon al Superligii, iar piteștenii au făcut deja a treia achiziție.
SuperLiga Fotbal: Armenia - Moldova, marți, 18:55, DGS 4
Fotbal: Ungaria - Kazahstan, marți, 20:00, DGS 1
Până acum, gruparea din Pitești au transferat doi jucători de la Steaua, pe Rober Sierra (29 de ani), respectiv pe Nacho Heras (28 de ani).
Leard Sadriu a semnat cu FC Argeș
Fundașul central kosovar a semnat cu FC Argeș joi, 29 mai. În vârstă de 24 de ani, Leard Sadriu vine din campionatul sloveniei, de la NS Mura, grupare pentru care a evoluat timp de 3 sezoane.
În ultimul sezon, fundașul a bifat 33 de partide și a reușit un gol și o pasă decisivă.
- 350.000 de euro este cota de piață a lui Leard Sadriu
FC Argeș, campioana sezonului din Liga 2
Galerie Foto
VIDEO cu rezumatul meciului Csikszereda - FC Argeș 0-4
Clasamentul play-off-ului din Liga 2
Etichete: transfer , fc arges , transfer arges , leard sadriu
Urmărește știrile digisport.ro și pe Google News
Şoferul de TIR care a provocat accidentul rutier din Constanța, de luni seară, când a lovit 10...



























