captura scandal

Video Bancu l-a umplut de sânge pe Costache şi Zlatinski a fost eliminat! Puștiul lui Dinamo a văzut și el ”roșu”

Video Final incendiar de derby. Craiova a ratat în prelungiri două ocazii de a câştiga contra lui Dinamo

anton

Video Dinamoviștii acuză fanii olteni. ”Această rivalitate ajunge la nivel de ură”. Cum comentează eventuala plecare a lui Contra

craiova dinamo-1

16.09.2017, 22:42
  • Handbal feminin, Champions League: CSM București - Gyor (vineri, ora 20:30, Digi Sport 1)

VIDEO CS U Craiova - Dinamo 2-2. CS U Craiova a reuşit un final de excepţie de meci contra lui Dinamo. Conduşi cu 2-0, oltenii au revenit senzaţional: au redus din handicap în minutul 75, prin Alexandru Băluţă, şi au egalat în minutul 89, prin Andrei Burlacu, însă nu s-au mulţumit cu atât.

Craiova a ratat în cele şapte minute de prelungirin două ocazii importante de 3-2. În minutul 90+3, Gustavo Vagenin a fost aproape de gol. însă şutul său a fost respins de Jaime Penedo.

Un minut mai târziu, Mihai Roman a trecut şi el pe lângă golul victoriei, însă lovitura sa de cap a ocolit poarta dinamoviştilor, iar CS U Craiova - Dinamo s-a încheiat 2-2.

VEZI AICI PROGRAMUL COMPLET AL CANALELOR DIGI SPORT

La nici două luni de la deschidere, Garda Financiară trimisă de concurenţă era cât pe ce să închidă...

Marcel Popescu atacă FCSB-ul şi e entuziasmat de emulaţia de la Craiova: "Ca în '74 şi '80"