golofca deschidere

Aruncat în ”lada de gunoi”, Golofca luptă acum pentru a rămâne la FCSB. Impresionant la echipa a doua!

Video Hagi, un car de nervi la meciul Viitorului. Scandal cu arbitrul: "Sunteți prea șmecheri!"

5a070eff95f9cf6aaea3cd2a

Exclusiv Ipoteză uluitoare: ”Le spun celor de la CSA să cumpere Dinamo. Să fluture ”roș-albastru” pe stadion”

hagi robert dumitru

11.11.2017, 16:37

Gheorghe Hagi s-a certat cu arbitrul Robert Dumitru la meciul pierdut de campioana FC Viitorul cu 0-1 pe terenul ultimei clasate din Liga 1, Juventus București.

Autogolul lui Hodorogea, venit pe în prima repriză după un carambol în careul constănțenilor, a fost singura reușită a meciului. Hagi a fost "în priză" încă din primul minut, iar la pauză s-a dus direct la arbitrul Robert Dumitru.

"Ați devenit prea șmecheri! Asta e, sunteți voi prea șmecheri", i-a reproșat antrenorul Viitorului centralului originar din Sf. Gheorghe. La finalul partidei, "Regele" și-a băgat jucătorii în ședință și nu a dorit să ofere declarații.

VIDEO

Cu o seară înainte, Gheorghe Hagi a fost în tribunele stadionului pe care l-a construit la Ovidiu, acolo unde a urmărit meciul dintre România și Portugalia la U21, încheiat cu scorul de 1-1 (VIDEO). După jocul de vineri, a vorbit despre prestațiile lui Ianis Hagi și Răzvan Marin.

Pentru Viitorul urmează meciul de Liga 1 cu FC Voluntari, programat luni, 20 noiembrie, de la ora 20:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1 și LIVE VIDEO&TEXT pe www.digisport.ro și m.digisport.ro.

Impactul l-a doborât la pământ pe bărbat, dar a scăpat doar cu răni uşoare, iar copilul este...

"Sunteți bombe nucleare!" Criză de nervi pentru Hagi la primul meci amical

Hagi

Vremea se schimbă radical. Temperaturi de -20 de grade, în ultimul weekend de iarnă calendaristică

Video Hagi a răbufnit: "Nu înțeleg, probabil că atât valorez eu!" "Regele" a pus tunurile pe fanii echipei sale

hagi nervos

Hagi, învins și impresionat de Craiova: "Se va bate la campionat. E altceva, aici mă simt antrenor"