Un dinamovist crede că Marica nu va avea probleme cu fanii Stelei. ”Își doresc să marcheze!”

Înfrângere pentru CS U Craiova, în al doilea amical al stagiunii de iarnă

captura marica schimbare

Marica a debutat cu pasă de gol! VIDEO EXCLUSIV: "Mă simt excelent la Steaua"

amical craiova

19.01.2016, 18:00

CSU Craiova a fost învinsă, marţi, cu scorul de 2-1, de formaţia germană RZ Pellets WAC, în al doilea meci amical din cadrul stagiului de pregătire pe care îl efectuează în Turcia, anunţă csuc.ro.

Golul craiovenilor a fost marcat de Izvoranu, în minutul 84, din lovitură liberă, atunci când scorul era deja 2-0.

Antrenorii Daniel Mogoşanu şi Victor Naicu au folosit următorul "11": Straton - Achim, Acka, Iliev, Vătăjelu - Madson, Zlatinski - Mateiu, Bancu, Ivan - Măzărache.

CS U câştigase primul meci de pregătire din 2016, cu 2-1, împotriva lui Hallescher, grupare din liga a treia germană.

Programul complet al amicalelor lui CSU:

21 ianuarie – Austria Viena (Austria);
28 ianuarie – MTK Budapesta (Ungaria);
31 ianuarie – FC Paksi (Ungaria);
3 februarie – Slovan Bratislava (Slovacia);
4 februarie – FC Sioni Bolnisi (Georgia).

Cel mai important indicator concret al influenţei unui europarlamentar sunt rapoartele pe care le...

Exclusiv În trecut au avut dubii, acum nu-l lasă la FCSB! Atacantul care le-a produs emoții oltenilor