Mihai Pintilii

Video ”Problema noastră e absența lui Pintilii”! Răspunsul jucătorului: gol și assist în numai două minute

Video Man i-a făcut o alunecare ca la carte lui Dică, dar tot el s-a accidentat. Ce s-a întâmplat

Pintilii

Video Pintilii, după golul superb marcat cu Astra: ”Le dau rar, dar le dau. Am o teamă să trag la poartă”

dica man accident
Faza incredibilă cu Man și Dică în prim-plan.

16.04.2018, 22:41
  • Tenis, Fed Cup: România - Elveția (21-22 aprilie), ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• Cupa României, semifinale: Craiova-Botoșani (joi, ora 20:30), Digi Sport 1

VIDEO Astra - FCSB 0-3. În minutul 84 al partidei dintre Astra și FCSB a avut loc un moment mai rar întâlnit pe terenul de fotbal. Dennis Man a fost la un pas să îl accidenteze pe Nicolae Dică, dar a sfârșit prin a fi el victima.

Într-un duel petrecut în apropierea băncilor de rezervă, Erico Da Silva l-a împins pe Man, iar acesta i-a făcut o alunecare ”ca la carte” lui Nicolae Dică. Antrenorul a căzut spectaculos peste jucătorul său.

VIDEO CU MOMENTUL MECIULUI ASTRA-FCSB

Dacă antrenorul s-a ridicat imediat și a continuat să le dea indicații jucătorilor, atacantul de 19 ani a avut nevoie de îngrijiri medicale, revenind ulterior pe teren.

Man este cel care a pus umărul la victoria clară în fața Astrei. A marcat al doilea gol al bucureștenilor, imediat după pauză, după o pasă perfectă primită de la Mihai Pintilii.

A fost a 11-a reușită a lui Man în această campanie, în cele 42 de meciuri adunate în toate competițiile.

fcsb

Toți pasagerii avionului Southwest au făcut o greșeală care îi putea costa viața. Detaliul grav din imagine

Video Se răzbună "tiranul" Burleanu pe FCSB? "Să vină DNA-ul". Ce spune Gigi Becali

colaj gigi burleanu

Exclusiv ”Pentru mine, FCSB e Steaua!” Dumitru Dragomir îi vede campioni pe roș-albaștri

FOTBAL: CFR 1907 CLUJ - STEAUA BUCURESTI, PLAY OFF LIGA 1 BETANO