hagi-4

Video Hagi, supărat pe jucătorii săi: ”Unii dintre ei au jucat slab, o să punem lucrurile la punct”

captura ratare

17.10.2016, 20:12

VIDEO Timişoara - Viitorul 1-0. Bănăţenii au obţinut a treia victorie a sezonului, dar scorul putea fi unul mai liniştitor pe final de meci, dacă suporterii de pe "Dan Păltinişanu" nu asistau la una dintre cele mai mari ratări ale campionatului.

În minutul 86, când scorul era deja 1-0 pentru gazde, Bărbuţ a pornit într-o acţiune personală şi a rămas pe picioare, chiar dacă Brandan a făcut toate eforturile de a-l dărâma.

Acesta a centrat de pe partea dreaptă, mingea a ajuns la Alin Cârstocea, care, după ce a preluat într-o poziţie ideală, a şutat puternic pe centrul porţii, acolo de unde Răzvan Marin a scos incredibil cu capul, în coner.

VEZI MAI JOS RATAREA INCREDIBILĂ A TIMIŞOAREI

Razvan Marin

Primul oraș de provincie din România care ar putea avea metrou

Video Răzvan Marin, încă un gol în Belgia! A fost aproape și de o reușită antologică

gol R Marin

Video Gol marcat de Răzvan Marin! Lună extraordinară pentru mijlocașul de la Standard Liege