gol Bajenaru Gaz

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Primul gol al anului în liga a doua! Reușită superbă pentru un fost jucător al Stelei

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Gaz Metan - Olimpia Satu Mare 1-0. Rapid joacă duminică, la Digi Sport

re colaj uta - brasov

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Ce meci la Arad! S-a jucat cu un fan pe teren și un steward a fost luat la țintă cu petarde

gol Medias

26.02.2016, 23:34
  • Handbal, Liga Campionilor: Gyor - CSM Bucureşti (luni, 20:00, Digi Sport 1)

• Liga 1, etapa a 26-a: FCSB - Sepsi (duminică, 20:45, Digi Sport 1)

ÎN DIRECT la Digi Sport, Gaz Metan Mediaș a învins-o cu 1-0 pe Olimpia Satu Mare, la reluarea campionatului din eșalonul secund.

Unicul gol al meciului a fost marcat de Liviu Băjenaru, cu un șut superb din afara careului, în minutul 22. Olimpia a reacționat însă imediat, prin Bura, a cărui lovitură de cap a fost respinsă de Albuț.

Finalul primei reprize putea aduce încă un gol spectaculos, însă călcâiul lui Buziuc a trecut pe lângă poartă. Apoi, Ovidiu Bic a oferit ratarea partidei, în minutul 72, cu o lovitură de cap, din poziție ideală.

Sâmbătă, de la ora 11:30, UTA o va întâlni pe FC Brașov, ÎN DIRECT la Digi Sport 1, iar duminică, de la ora 12:00, tot la Digi Sport 1, este programat derby-ul dintre Academica Clinceni și Rapid.

Meteorologii anunță cod portocaliu de frig în următoarele zile în aproape toată țara. Harta...

Exclusiv Omul care i-a adus Rapidului promovarea s-a supărat și a vrut să plece acasă înainte de meci

vlad morar rapid

Al doilea cel mai mare stadion din țară riscă să se prăbușească. „Nu putem discuta de investiții”

Rapid roagă fanii să nu distrugă arena! Ce se va întâmpla cu Giuleștiul

Rapid fani

Video Gloria Buzău face scorul etapei, Mediaș pierde surprinzător acasă, cu Chindia. Rezultatele din Liga 2