Liga 2

Digi Sport îți spune totul despre Liga 2, liga secundă a campionatului de fotbal al României. Află rezultate din Liga 2, program, meciuri, scoruri și transferuri. Citește știri din Liga 2, află rezultatele la zi al etapei și programul etapei viitoare, dar și noutăți despre lupta pentru promovare, dar și despre cea la retrogradare.

În ce hal s-a ajuns! Abandonaţi pe stradă după etapa trecută, reşiţenii au stat azi pe teren doar 3 minute

metalul resita

VIDEO CS Baloteşti - Rapid 0-1. Rezultatele și clasamentele din Liga 2. Brașov - Baia Mare (18:30), LIVE la Digi Sport

rapid-2

Oţelul revine pe stadionul care-i poartă numele

otelul

VIDEO Alexa, după meciul cu Berceni: "E important că am terminat turul pe locul 1"

RAPID 2

VIDEO "U" Cluj - FC Bihor 2-0. A patra victorie consecutivă pentru "șepcile roșii"

captura fotbal u cluj

VIDEO Ratare monumentală la meciul ACS Berceni-Rapid! La două minute după ce a intrat, a irosit șansa meciului!

MEDIA: Liga Digi Sport, ora 15:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:RAPID BUCURESTI-FC VOLUNTARI, SUPERLIGA SUPERBET (9.12.2023)

FOTBAL: FC Voluntari - FC Hermannstadt, 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

FOTBAL: Sepsi - CFR Cluj, 20:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• profimedia-0772399711

BASCHET: Real Madrid - Steaua Roșie Belgrad, 21:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 4

Exclusiv OUT de la echipa națională pentru EURO! ”Orice om sănătos la cap l-ar lua în lot, dar eu l-am scos”

Chetă pentru un violator: cine a plătit, de fapt, milionul de euro care l-a scos pe Dani Alves din închisoare

Dani Alves is released on bail from Can Brians jail

Foto Provocarea zilei: găsește reprezentantul României din fotografia virală

Screenshot 2024-03-27 at 18.44.14

Video Liviu Ungurean ”Bocciu” și ceilalți doi...

bocciu

Italienii au văzut prestația lui Dennis...

FOTBAL:ROMANIA-IRLANDA DE NORD, AMICAL (22.03.2024)

Exclusiv Fotbalistul român suspendat un an...

FOTBAL:CS TUNARI-CORVINUL HUNEDOARA, LIGA A-2-A CASA PARIURILOR (9.10.2023)

Video Exclusiv ”Cei de la FCSB au luat o decizie...

Știri

VIDEO&SONDAJ Decizie controversată în meciul dintre Berceni şi Rapid. A fost sau nu penalty?

captura rapid penalty2

VIDEO Un fost jucător al Stelei a marcat un gol superb în meciul Gaz Metan - Chindia

captura bucurie gaz

VIDEO Gaz Metan - Chindia 2-1. Medieșenii termină turul pe locul 2. Penalty ratat și o bară

bucurie gaz2

Liga 2: UTA Bătrâna Doamnă a evitat un eșec rușinos în ultima fază. Rezultatele și marcatorii

UTA Batrana Doamna

EXCLUSIV Rapid aşteaptă aprobarea proiectului de modernizare. Cum va arăta stadionul

rapid

VIDEO Când pasiunea ține loc de bani: "Eu am fotbaliști sau lideri de galerie? Au cântat 9 ore, tot drumul!"

echipa FC Bihor

VIDEO FC Brașov – CSM Rm. Vâlcea 3-2, în deschiderea etapei din Liga 2

brasov

Rapid joacă împotriva Oțelului, ÎN DIRECT la Digi Sport! Alexa se teme: "Vor veni foarte motivați!"

Rapid Bacau

Un fotbalist al lui FC Brașov a luat o decizie incredibilă: "Am ales să dorm la stadion, în vestiar!"

Avram Brasov

VIDEO Oțelul - Ceahlăul 0-0. Cele două formații rămân în coada clasamentului

captura otelul ceahlaul

VIDEO Olimpia Satu Mare - FC Braşov 1-1. "Stegarii" ocupă ultimul loc de play-off

captura meci brasov

VIDEO Victorie pentru Teja la revenirea pe banca Universității Cluj

captura teja

VIDEO Rapidiștii, optimiști după victoria de la Bacău: "Suntem favoriți la promovare"

rapid bucurie

UTA, la a 4-a victorie la rând, FC Bihor s-a impus la ultima fază! Rezultatele din Liga 2

meci Braila

VIDEO Rapid a făcut instrucţie cu Bacău, în derby-ul Seriei 1 din liga secundă

rapid-1

Mihai Teja a revenit la U Cluj. Tehnicianul a semnat până la finalul sezonului

teja u cluj

VIDEO Luptă crâncenă în Liga a II-a! Rapid e lider, dar mai sunt două echipe cu același număr de puncte

Martin

VIDEO Josl ”a văzut roșu în fața ochilor” după faultul asupra lui Vrabie. Cehul l-a certat pe adversar

josl eliminare

VIDEO&SONDAJ Sucevenii au cerut un penalty la duelul dintre Vrabie și Kusnir. A procedat corect arbitrul?

kusnir vrabie

VIDEO Rapid a ratat două penalty-uri în 16 minute! Ultimul, în minutul 90+3. Trandu și Luque, eroi negativi

luque penalty rapid

VIDEO Alexa, exasperat de ratarea penalty-urilor, dar și de evoluția din prima parte: ”N-am mai trăit așa ceva!”

dan alexa

VIDEO Dan Alexa a fost trimis în tribună! Motivul pentru care antrenorul a fost eliminat

dan alexa eliminat

Fotbaliștii rapidiștii au apelat la Jandarmerie! Probleme înaintea meciului cu Rapid CFR Suceava

rapid

EXCLUSIV Rapid readuce un străin experimentat, care a bifat toate meciurile în returul sezonului trecut