tata conf

Video Tătăruşanu face prima "victimă" la Nantes: "Vreau să-l schimb, nu este bun!"

Video Gol superb în liga a doua franceză, care rivalizează cu reuşita lui Cristian Ganea

dani alves-3

PSG a câștigat duelul cu Monaco pentru primul trofeu al sezonului. Dani Alves, eroul parizienilor

gol nancy

29.07.2017, 21:50

Golul superb al lui Cristian Ganea din meciul cu APOEL Nicosia are concurenţă serioasă în această săptămână.

Nancy a pierdut în prima etapă din liga a doua franceză, 1-3 la Orleans, însă a reuşit golul meciului.

Slovenul Patrik Eler, sosit în această vară în Ligue 2, de la echipa austriacă Wacker Innsbruck, a transformat superb o lovitură liberă de la aproximativ 40 de metri, în minutul 19 al jocului.

VIDEO GOLUL SUPERB AL LUI ELER

Atacantul în vârstă de 26 de ani a semnat în vară un contract până în 2020 cu Nancy, după retrogradarea în liga secundă a grupării de pe Stade Marcel-Picot.

Înainte de Wacker Innsbruck şi Nancy, Eler a jucat trei ani la Austria Klagenfurt.