Thuram gol

Video Lyon - Guingamp 2-1. Fiul lui Lilian Thuram, la primul gol în Ligue 1

Video Golul weekend-ului vine din Franța! Călcâi fără speranțe pentru portarul lui Marseille

gol mbappe

Video Mbappe, mai eficient decât Suarez și Zlatan în toată cariera! Îl întrec doar Messi și Ronaldo

rennes

10.09.2017, 22:20
  • Serie A, etapa a 21-a: Juventus - Genoa (luni, 21:45, Digi Sport 2)

Debutul partidei de pe Velodrome dintre Olympique Marseille și Rennes a adus unul dintre cele mai spectaculoase goluri ale acestui weekend, unul prin care bretonii au deschis scorul.

În minutul 2, Ismaila Sarr a centrat de pe partea dreaptă, iar Wahbi Khazri a atacat colțul scurt și a înscris superb, cu câlcâiul, de la 7 metri, fază la care Steve Mandanda nu a avut nicio șansă de a interveni.

VIDEO CU PRIMUL GOL

În minutul 10, Benjamin Bourigeaud nu s-a lăsat mai prejos și, după o acțiune personală, l-a învins pe nefericitul Mandanda cu o execuție de la peste 25 de metri.

VIDEO CU AL DOILEA GOL

Tânărul promite că va fi cumpătat.

Video Rennes - Toulouse 4-2. Gazdele s-au calificat în semifinalele Cupei Ligii

FBL-FRA-LCUP-RENNES-TOULOUSE

CTP: Osaka a jucat cu nasul sus

Video Rennes - PSG 1-4. Neymar, Mbappe și Cavani nu pot fi opriți!

psg

Video Țestoasele ninja au ”lovit” după golul înscris de Cavani. Imagini amuzante şi un răspuns pe măsură al lui Alves