balotelli-1

Balotelli i-a uimit și pe francezi! A promis că va sărbători titlul cu Nice la înălțime

Video Lorient - Monaco 0-3. "El Tigre" Falcao, gol la prima atingere

lyon-1

Video Lille - Lyon 0-1. Gol marcat după 3 minute, dar emoții mari pentru victorie

monaco

18.11.2016, 22:45

Rezervele au decis soarta partidei Lorient - Monaco. Falcao şi Boschilia au venit cu gol de pe bancă şi, alături de Lemar, au adus victoria oaspeţilor la scor de neprezentare.

Victorie fără emoţii pentru Monaco la ultima clasată; chiar dacă Lorient s-a ţinut tare mai bine de-o oră, introducerea lui Falcao s-a dovedit decisivă. La doar un minut de la intrare, El Tigre a marcat cu prima atingere de balon.

Pe o ploaie torenţială, Thomas Lemar a făcut rapid 2-0 şi problema învingătoarei nu s-a mai pus. Mai mult, în prelungiri, altă rezervă, Boschilia, a marcat imediat după ce a intrat şi a stabilit scorul final - Lorient - AS Monaco 0-3.

O actriță de 31 de ani din Republica Moldova a fost ucisă cu sânge rece de propriul ei soț, care...

Marseille - Monaco 2-2. Spectacol pe Velodrome. Gazdele au egalat-o pe Lyon în clasament

Marseille Monaco

Țările în care restaurantele KFC se închid din lipsă de carne de pui

Video Surpriză la Lyon. Gazdele nu au reuşit să bată Angers şi au ratat şansa de a urca pe locul 2

lyon

Video Montpellier - Monaco 0-0. Campioana s-a oprit la patru victorii consecutive în Ligue 1