mbappe psg

Video "Mbappe, mașina relansată!" Curg laudele, după prestația de vis de aseară

Video Numai lui Balotelli i se putea întâmpla asta. Ultima ispravă a lui SuperMario. Riscă suspendarea

evra-1

”Cară-te!”. Fanii lui OM i-au transmis un mesaj clar lui Patrice Evra la meciul cu SM Caen. Reacția jucătorului

balotelli

05.11.2017, 18:17

Mario Balotelli a oferit o nouă fază memorabilă, după cum ne-a obişnuit. Atacantul lui Nice a fost eliminat pe finalul meciului cu Dijon, iar reacţia lui a fost incredibilă.

SuperMario a lovit puternic cu pumnul în banca de rezerve, atât de tare încât un oficial prezent la meci s-a speriat de zgomotul făcut de plexiglas şi s-a ridicat de pe scaun cu mâinile la urechi. Gestul ar putea să îi aducă o suspendare italianului.

Atacantul de 27 de ani nu se află la prima ieşire din acest sezon. În meciul cu Marseille, a înjurat ca la uşa cortului pe tunelul ce duce spre vestiare.

Echipa lui Lucien Favre a condus cu 2-0 după primele 16 minute, Mario deschizând scorul, dar, la pauză a fost 3-2 pentru oaspeţi. Mario a lăsat să se înţeleagă că e vorba şi de un reproş la adresa colegilor din defensivă, folosind celebra expresie italiană "vaffanculo".

"Trei goluri în 10 minute, trei goluri în 10 minute", a tunat Super-Mario, lovind şi un banner care i-a ieşit în drum.

Totuşi, în meciul cu Dijon, Balotelli a fost cel care a adus prima victorie pentru Nice (1-0), după şase înfrângeri consecutive în toate competiţiile.

Simona Halep a fost nevoită să se retragă din turneul de la Doha, după ce a ajuns în semifinală...

Balotelli s-a plâns de rasism și a primit cartonaș galben. "N-am auzit"