man united

O legendă a lui United critică dur jocul echipei: "Toată lumea e plictisită"

VIDEO Cea mai tare revenire din 2016 a venit în prelungirile unui meci din Anglia

yaya to

Sosirea lui Guardiola în Anglia, contestată: ”Și bunicul meu câștiga titlul cu Barça și Bayern”

anglia-1

10.01.2016, 14:56
  • Serie A, etapa a 21-a: Juventus - Genoa (luni, 21:45, Digi Sport 2)

Liga a cincea din Anglia a adus cea mai spectaculoasă revenire din fotbalul mondial, din acest debut de an. Barrow a jucat pe teren propriu cu Tranmere şi a fost condusă cu 1-0, în prima repriză.

Actul secund a adus revenirea gazdelor, care au egalat în minutul 67 şi au ajuns la 3-1, după alte două goluri venite în minutele 82 şi 87. Atunci s-au trezit la viaţă oaspeţii.

Dacă în minutul 90, scorul era 3-1, Tranmere a plecat cu toate cele 3 puncte, după ce a marcat 3 goluri în prelungirile disputei, ultimul venind în al cincilea minut adiţional şi stabilind scorul final, 3-4.

VIDEO CU REZUMATUL MECIULUI

Tânărul promite că va fi cumpătat.

lily allen (9)

Ce scrie presa japoneză despre românii „rușinați” care i-au cerut scuze premierului Abe, după „vizita lipsită de diplomație”

Miercuri este o zi importantă pentru pariori: Premier League, Bundesliga și Campionatul Mondial al Cluburilor 2017

DigiSport - Miercuri este o zi important pentru pariori Premier League Bundesliga i Campionatul Mondial al Cluburilor 2017 2