atac lazio

Video Adversara FCSB e echipa momentului în Italia. Lazio are al patrulea cel mai prolific atac din Europa

Video Juventus - Genoa 1-0! "Bătrâna Doamnă" se menţine la un punct de Napoli

2018012217443292169

Kepa nu a fost bun! Lista cu cei patru portari care pot ajunge din vară la Real

juve

22.01.2018, 23:45
  • Cupa României, finala: Craiova - Hermannstadt (duminică, 27 mai, 21:00, Digi Sport 1)

• Tenis, turneul de la Strasbourg: Mihaela BUZĂRNESCU - Elena RYBAKINA, marţi, ora 12:00

Juventus a câştigat pentru a patra oară la rând cu Genoa şi se menţine la un punct în spatele liderului Napoli.

Juventus a rămas în plasa liderului Napoli după a 5-a victorie consecutivă in Serie A; campioana ultimelor şase sezoane a câştigat cu Genoa, după ce Douglas Costa şi Mandzukic au făcut şah mat apărarea oaspeţilor. Brazilianul a marcat doar pentru a doua oară în acest sezon şi "Bătrâna Doamnă" s-a impus cu 1-0 (minutul 16).

După pauză, Douglas Costa putea face dubla: apărarea oaspeţilor a rezistat însă şi la reluarea lui Khedira, în aceeaşi fază (64). S-a terminat 1-0 şi trupa lui Allegri a bifat a patra victorie fără gol primit, în ultimele 5 etape.

Gianluigi Buffon

Preşedintele lui PSG confirmă interesul pentru Buffon: "E un portar fantastic"

VIDEO Cum e să vezi moartea cu ochii. Picaj de 9.000 de metri în doar 5 minute

Prima oferta pentru Hagi: Iata ce echipa il vrea pe Rege

Video Mesajul emoţionant al lui Del Piero pentru Buffon, după ultimul meci pentru Juventus

Buffon Del Piero

Video Imagini superbe la Torino! Căpitanul Buffon a ridicat ultimul trofeu câştigat alături de Juve

juventus

Video&Foto Buffon, ultima reprezentaţie la Juve. Șiroaie de lacrimi pentru unul dintre marii portari din istorie

gigi principal

A marcat o generatie, insa faima l-a distrus. Cum arata acum Screech din "Salvati de clopotel"