VIDEO Azerii au sărit să-i BATĂ pe arbitri la finalul meciului cu Polonia

azeri bataie

VIDEO Grecia - Moldova 8-2, în turneul de calificare pentru Mondiale

Greece

EXCLUSIV VIDEO GAFA ULUITOARE A LUI GÂNDAC România-Franța 3-4! "Tricolorii" au ratat calificarea în optimi

Romania fpj

Giggs și Bellamy fac parte din echipa olimpică a Marii Britanii

giggs

Fotbal pe plajă: Franța - Estonia 4-3. Pentru calificarea în optimi, tricolorii trebuie să învingă cocoșul galic!

Fotbal: Hoffenheim - Freiburg 1-1, în etapa a 24-a din Bundesliga

Tenis: Irina Bara și Mihaela Buzărnescu au ratat calificarea în finală la dublu, la Budapesta

Ciclism: Michael Valgren Andersen (Astana), învingător în cursa Het Nieuwsblad

Ştiri

LAZIO - FCSB 5-1. Prea mici pentru fotbalul adevărat! Umilinţă totală pe Olimpico

Lazio-FCSB Nedelcu gafa gol

A fost anunţată decizia tribunalului, după comoţia cerebrală suferită de Bouchard

genie

Video Exclusiv "Gigi, nu te recunosc!" Ce a spus Ilie Dumitrescu în direct la TV, după ce Becali a închis telefonul

becali ilie dumitrescu

Foto Cine este, de fapt, iubita lui Moruţan. Adevărul a ieşit la iveală, după ce jucătorul a fost făcut praf

moru

Video Exclusiv "Gigi, nu te recunosc!" Ce a spus Ilie...

Video CS U Craiova - ACS Poli Timişoara 1-1...

FOTBAL:CS UNIVERSITATEA CRAIOVA-ACS POLITEHNICA TIMISOARA, LIGA 1 BETANO (23.02.2018)

Video Gest scandalos la JO. Fanii au...

Joycelyn Laroque

Video ”Steaua a făcut minuni!” Dan Petrescu...

steaua lazio dan petrescu

Știri

VIDEO România - Cehia 4-7, în turneul de calificare la Campionatul Mondial de fotbal pe plajă

romania cehia fotbal pe plaja

pagis

VIDEO Spectacol la fotbal pe plajă. Portugalia lui Madjer a făcut instrucție cu Moldova, scor 8-2

Moldova-Portugalia-1

Dorin Goian impresionează la Glasgow. Vrea să rămână la Rangers, în timp ce restul colegilor pleacă

dorin.goian.rangers

DigiSport, locul 4 la Cupa Presei, ediția 2012

Digisport, in semifinalele Cupei Presei

Live video & text

CS U Craiova - ACS Poli Timişoara 1-1. Goluri superbe, o bară, dar și un posibil ”roșu”. Show în Bănie!

Captura 2-1

Viitorul - Botoșani 2-1. Gol de excepție marcat în prelungiri. Ianis Hagi a făcut spectacol

gol teixeira

Dinamo - FCSB 2-2. Roş-albaştrii au revenit în ultimele 10 minute şi au egalat în prelungiri

Iasi bucurie

ACS Poli Timişoara - CSM Poli Iaşi 1-2. Echipa lui Stoican visează la play-off

craiova deschdiere

FC Voluntari - CS U Craiova 0-1. Victorie cu scandal pentru olteni. Final tensionat

juventus gaz

Gaz Metan - Juventus 0-0. Al 12-lea meci fără victorie pentru medieșeni și retrogradarea e aproape

concordia dinamo

Chiajna - Dinamo 3-4. "Câinii" sunt pe loc de play-off după un meci nebun. 7 goluri în repriza a doua

FOTBAL:CSM IASI-FC BOTOSANI, LIGA 1 BETANO (12.02.2018)

CSM Poli Iaşi - FC Botoşani 1-0. Ieșenii au marcat prin Cristea și au mai avut o bară pe final

Bucurie Craiova

CS U Craiova - Sepsi 1-0. Oltenii se impun după golul superb al lui Gustavo, din lovitură liberă

barca

Barcelona - Getafe 0-0. Catalanii, care au avut și un gol anulat, au fost ținuți în șah pe teren propriu

FUTSAL: City’us a umilit Sfântu Gheorghe la el acasă: 7-2 în finala campionatului