neagu deschidere

Video Celje - Meshkov 33-33. Revenire spectaculoasă a bielorușilor

csm bucuresti

CSM Bucureşti, eliminată din turul 2 preliminar al Cupei EHF. HC Dobrogea Sud merge mai departe

celje meshkov

14.10.2017, 23:28
  • Serie A, etapa a 21-a: Juventus - Genoa (luni, 21:45, Digi Sport 2)

Celje, cea mai tânără echipă din VELUX Champions League, a irosit șansa unei victorii pe teren propriu cu Meshkov Brest.

În etapa a cincea din grupa B, slovenii au dictat ritmul jocului până spre final. Bielorușii au revenit spectaculos în ultimele trei minute de joc. Au marcat de trei ori fără să primească gol și au egalat la 33.

Mai mult, au avut ultimul atac însă principalul om de gol, Nikulenkau, nu a reușit să înscrie după a aruncare de la nouă metri cu zid.

S-a încheiat 33-33, iar ambele echipe își mențin intacte șansele de a trece de faza grupelor.

PROGRAMUL CANALELOR DIGI SPORT

Tânărul promite că va fi cumpătat.

Video Motor Zaporoje - Chekhovskie 36-23, în primul meci din noul sezon al Ligii Campionilor

handbal velux

CTP: Osaka a jucat cu nasul sus

Video Celje - Vardar 26-32. Trei victorii din trei în Liga Campionilor

captura celje

Flensburg - Montpellier 31-30. Germanii s-au calificat în sferturile Ligii Campionilor