Handbal

Fii la curent cu ultimele știri din handbal, rezultatele meciurilor și noutăți despre campionatele de handbal feminin și masculin din România și din străinătate. Nu rata meciurile echipelor de handbal din România, ale naționalei României la handbal și află noutăți despre CSM București și citește interviuri cu Cristina Neagu și alți handbaliști apreciați.

România a ratat calificarea la Jocurile Olimpice! Muntenegru- România 34-23!

nationala

România - Franța 19-24, în primul meci de la turneul preolimpic

radu voinaaaaaaaaa

Flensburg a câștigat Cupa Cupelor: 66-61 la general cu Gummersbach

flensburggg

VIDEO România - Franța, azi, la turneul preolimpic. Ce zic Ada Nechita și Iulia Curea

ada nechita oltchim

Începe Final-Four-ul Champions League! Sâmbătă, Digi Sport 3 va transmite ÎN DIRECT semifinalele

kiel

Goppingen a câștigat Cupa EHF pentru a doua oară consecutiv! Oprea a dat 2 goluri

• 14:15 Champions League: Rezumate
  • FOTBAL:SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE-UNIVERSITATEA CLUJ, FINALA CUPEI ROMANIEI (24.05.2023)

FOTBAL: Oțelul Galați - ”U” Cluj, ora 20:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

MEDIA: Digi Sport Special, ora 19:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

MEDIA: Fotbal Club, ora 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• A tennis ball with details of a racquet , shadows and a clay court

TENIS: ATP București, ora 11:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

Foto Ilie Năstase a apărut de mână cu ”cea mai frumoasă femeie din lume”: ”I-a luat trei ani”

Screenshot 2024-04-16 at 21.24.53

Video&Foto Gesturile pe care nimeni nu le-a înțeles făcute de Ronald Araujo, după ce Istvan Kovacs l-a eliminat și l-a pus la punct

FC Barcelona v Paris Saint-Germain: Quarter-final Second Leg - UEFA Champions League 2023/24

Exclusiv Bergodi a câștigat o avere ca ”să rezilieze amiabil” contractul cu Rapid. Nu și-a asumat nimic

CRISTIANO BERGODI NERVOS (5)

"S-a terminat!" Presa catalană nu a avut milă de Istvan Kovacs. Cuvinte greu de digerat pentru centralul român

xavi kovacs (20)

Englezii au dezvăluit ce înseamnă...

Video Barcelona - PSG 1-4. Kylian Mbappe i-a...

mbappe

Exclusiv Verdictul lui Ilie Dumitrescu după ce...

colaj ilie dumitrescu istvan kovacs

Cum a fost numit Istvan Kovacs de...

profimedia-0865395091

Știri

Vineri începe turneul preolimpic! Voina vede atuul în fața Franței: "Presiunea e pe ele, joacă acasă"

radu voina

hcm-1

Constănțenii și-au împărțit favoritele la Final Four-ul Ligii Campionilor

vlcsnap-2012-05-23-16h27m33s157

VIDEO HC Odorhei și Știința Bacău au intrat în careul de ași. Semifinalele Cupei României la handbal sunt în direct la Digi Sport

stiinta bacau

VIDEO HCM, prima semifinalistă din Cupa României!

hcm - potaissa

HCM Constanţa - Potaissa Turda, AZI, ora 14:00, LIVE Digi Sport 3. Campioana forțează eventul!