Handbal

Fii la curent cu ultimele știri din handbal, rezultatele meciurilor și noutăți despre campionatele de handbal feminin și masculin din România și din străinătate. Nu rata meciurile echipelor de handbal din România, ale naționalei României la handbal și află noutăți despre CSM București și citește interviuri cu Cristina Neagu și alți handbaliști apreciați.

VIDEO Fuchse - Copenhaga 21-26. Danezii termină Final Four pe 3

handbal masc cl

Victoria de adio a "generației Voina": România - Japonia 28-26

ardean-1

EXCLUSIV Gațu: "Voina să plece! E nevoie de un antrenor străin"

voina

VIDEO THW Kiel a câștigat Liga Campionilor după ce a învins-o pe Atletico Madrid, scor 26-21

kiel-castigatoarea ligii

România a ratat calificarea la Jocurile Olimpice! Muntenegru- România 34-23!

MEDIA: Liga Digi Sport, 14:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL:OTELUL GALATI-DINAMO BUCURESTI, PLAY OUT SUPERLIGA SUPERBET (8.04.2024)

FOTBAL: UTA - Oțelul, 16:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Alexandru Marian Musi reactioneaza in meciul de fotbal dintre Petrolul Ploiesti si FC Botosani, din cadrul Superligii Su

FOTBAL: Hermannstadt - Petrolul, 19:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE - UNIVERSITATEA CRAIOVA, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OFF (21.04.2024)

FOTBAL: Universitatea Craiova - CFR Cluj, 21:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: Brighton - Manchester City, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

MEDIA: Fotbal Club, 23:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

Foto A venit reacția soțului, după ce o jurnalistă celebră s-ar fi sărutat cu alt bărbat în fața a 20.000 de oameni

48

”Va juca în Liga Campionilor”. Gigi Becali a făcut anunțul și trebuie să scoată aproape 500.000 € din buzunar

vlad-chiriches

Înlocuitorul lui Kylian Mbappe vine de la Barcelona! PSG a pregătit oferta: 200.000.000€

profimedia-0865397989

Exclusiv Ilie Dumitrescu nu a avut dubiu, după FC Botoșani - Dinamo: ”E senzațional”

Video Sepsi - FCSB 2-2. Gafa lui Ștefan...

Screenshot 2024-04-24 231756

Exclusiv Ilie Dumitrescu nu a avut dubiu, după...

Exclusiv Ionel Dănciulescu, reacție-fulger după...

ionel danciulescu

Video ”Deja este penibil”. Dennis Politic nu...

Screenshot 2023-11-06 204621

Știri

Flensburg a câștigat Cupa Cupelor: 66-61 la general cu Gummersbach

flensburggg

VIDEO România - Franța, azi, la turneul preolimpic. Ce zic Ada Nechita și Iulia Curea

ada nechita oltchim

Începe Final-Four-ul Champions League! Sâmbătă, Digi Sport 3 va transmite ÎN DIRECT semifinalele

kiel

Goppingen a câștigat Cupa EHF pentru a doua oară consecutiv! Oprea a dat 2 goluri

dodo oprea

Vineri începe turneul preolimpic! Voina vede atuul în fața Franței: "Presiunea e pe ele, joacă acasă"